Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogy tudtok így dolgozni,...

Hogy tudtok így dolgozni, hogyha egyet köhög a gyerek az óvodában már nem lehet vinni a járvány miatt?

Figyelt kérdés
Most még nem dolgozok, csak márciustól fogok, de már most kivagyok ettől. Nagyszülők még dolgoznak nálunk, nem tudnak segíteni. Vagy csak a mi óvodánk ennyire szigorú? Szerintem ezt még úgy se győznénk ha egyszer én lennék táppénzen egyszer meg az apja.
2021. jan. 11. 16:16
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
82%
Hat most nyilván nincs más megoldás. Táppénzre mentek a gyerekkel. Összesen 84 napotok van, fejenként 42 🤷🏼‍♀️ Gondolom ha olyan a munkahely szorgalmazni fogja a home officet legalább a betegségek idejére. De mivel mindenki ugyanebben a cipőben jár, nagy meglepi senkit nem fog érni.
2021. jan. 11. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Én bölcsiben fogok dolgozni, férjem pedig utakat csinál úgyhogy homeoffice kilőve.
2021. jan. 11. 16:22
 3/14 A kérdező kommentje:
Mivel ugye 2 kisgyermeknevelő van váltásban így ha táppénzen vagyok a másiknak kell reggeltől délutánig lenni mindennap ami nagyon húzós.
2021. jan. 11. 16:24
 4/14 anonim ***** válasza:
91%
Hat de akkor se tudsz mit csinálni. Mivel be nem viheted az oviba. Szoval abszolút patthelyzet.
2021. jan. 11. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
37%
A vírus előtt sem vittem betegen, évente egyszer-kétszer hiányzott a 4 év ovi alatt.
2021. jan. 11. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
93%
Nem csak a ti óvodátok ilyen szigorú. Az én unokahúgomat mikor köhögni kezdett felöltöztették, és kizavarták az udvarra. Utána hívták az anyját, hogy menjen be érte, de mivel nem tudott, ezért hívott engem. Nekem meg kellett egy fél óra, míg 20 km-ről leértem. Ekkor már vagy 3/4 órája kint volt a gyerek az udvaron, felügyelet nélkül. De hozzájuk amúgy bemenni sem lehet, reggel és délután résnyire kinyitják az ajtót, ahol a gyerek be/kifér, de a szülőt már nem engedik be.
2021. jan. 11. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
91%

Sehol sem engedik be a szülőt, nálunk is résnyire ajtónyitás van, lázmérést meg kell várni, majd kézfertőtlenítés a gyereknek és mehet vetkőzni..


Sehogy. Egyáltalán sehogy, már korábban is necces volt, de most teljesen lehetetlen.

2021. jan. 11. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
90%

nálunk be lehet menni, de csak 1 szülőnek és sietni kell, lázmérés itt is van nekik. Nem kicsit van túltolva ez a szitu...

kérdező, ott dolgozol, ahova a lányod jár? ha igen, akkor valszeg 1-2 köhintéssel nem fogják elküldeni, (ahogy eddig sem küldtek ezzel soha senkit haza), mert magukkal szúrnának ki

2021. jan. 11. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Ő ovis én meg bölcsibe dolgozok, nem egybe van sajnos
2021. jan. 11. 18:44
 10/14 anonim ***** válasza:
87%
Sajnos ez ezzel jár,megértekek de mit tudsz tenni? Semmit.
2021. jan. 11. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!