Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szülés 2 hetente menstruáció...

Szülés 2 hetente menstruáció normális ?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Azért tettem itt fel a kérdés hát ha más is találkozott ezzel a problémával.

5 hónapja szültem jelenleg is szoptatok.( babám csak anyatejjel táplálkozik)

A gyermekágyi vérzés után megjött a menstruációm. Viszont azóta szinte minden második héten megjön és ez kb 3 napig tart. Valaki találkozott már ezzel a problémával? Hormonális gond lehet?



2021. jan. 16. 00:43
 1/6 anonim ***** válasza:

Nekem ugyanez volt, a gyerek 2 éves koráig, kiegészítve azzal, hogy egyik hónapban nem jött meg, másikban igen, de 2 hetente, kB 2-3 napokra vagy annyira sem.


Azt mondta az orvos hogy 100% hogy hormonális gond, de a további vizsgálatokkal míg már nem szoptatok, mert a szoptatás is összekuszálja a hormonokat ha úgy van, így pedig értékelhetetlen egy vérvétel pl.


Amikor abbahagytam a szoptatást, utána megszűnt a probléma is 😀 így nem volt szükséges visszamentem az orvoshoz


Kérdezz rá te is annál akihez jársz, hogy normális e.

2021. jan. 16. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha szoptatsz, akkor amiatt is lehet. Nekem volt, hogy 2hétre jött meg, volt hogy 1 havi kimaradt...
2021. jan. 16. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Igen, nálam is ez volt az első gyereknél is, meg most a masodiknál is.

Azt mondta az orvos, amíg szoptatok, nem tud mit csinálni.

Elsőt 2 év 2 hóig suoptattam, de utána első alkalommal osszejott a teso. Pedig menstrualtam ovulacio utan is, azóta se ertem, hogy maradt meg a baba.

2021. jan. 16. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Marmint szoptatas alatt jott ossze a masodik baba, nem hagytam abba a suoptatast, csak kb. 10 hetes terhesen, mert nagyon aggodtam az állandó vérzés miatt.
2021. jan. 16. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem a 3.babánál volt ilyen,akkor az állandóan szedett pajzsmirigy gyógyszerem soknak bizonyult szülés után,túlműködtem,ahogy csökkentettük,normalizálódott.Szerintem is simán hormonoktól van.

Mindenképp szedj vas/folsavtartalmú vitamint,vagy étkezz úgy,hogy ezeket pótold,legalábbis én szedtem tovább,hogy ne merüljek ki,meg ne legyek vérszegény.

2021. jan. 16. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen ❤️
2021. jan. 17. 02:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!