Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Nagycsaládosok! Nektek hány...

Nagycsaládosok! Nektek hány személyes mosogatógépetek van?

Figyelt kérdés

Most 4-en vagyunk, 2 kislanyunk van és nincsen mosogatógépünk, nem is éreztem szükségét. Nemsokára költözünk az új házunkba és nem tudom hány személyeset érdemes venni. Májusban már 6-an leszünk és úgy gondolom 4 gyerekkel már jó lenne egy mosogatógép. Nem szeretném, ha 2 nap lenne mire megtelne a gép, de azt se, hogy napi 5-ször kelljen elindítani.

Ha valakinek van ezzel kapcsolatban tippje, tapasztalata, hogy nekik mi vált be vagy mi nem, azt szívesen fogadom.

Másik kérdés, hogy számítógépet megérné venni? Sose használtam, de gyerekes családoktól hallom, hogy nekik nagyon bevált stb.


2021. jan. 17. 13:45
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Mi hatan vagyunk. 14 terítékes gépünk van, 3 fiokos. Nekünk ez bevált. Korábban 12 terítékes volt, ez annyival nagyobb, hogy nem foglal külön helyet az evőeszköztarto, mert felül van nekik egy harmadik tálca.


Szárítogéptől eléggé odzkodtam, az idén ősszel végül vettünk. Nem bántam meg. Mosásonként kb. 2 liter víz jön ki, ha nem lenne szárítogép, az mind a ház also szintjének levegőjében lenne. Ráadásul a szárítogép leszedi a ruhákrol a kutya- és macskaszőrt is, ami nem hártány, mert mind a 4 (nagy) gyerekem nagy állatbolond, állandoan szőrösek az otthoni ruhák. Azért, ha jo idő lesz, visszatérünk a kert végében valo szárogatásra, de most télen nagy könnyebbség.

2021. jan. 17. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

12 terítékes van, öten vagyunk, és minden nap megy legalább egyszer.

A szárítógép pedig rengeteg időt megspórol nekem a teregetéssel.

2021. jan. 17. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Hú akkor 12 személyesnél nem érdemes kisebbet venni, én megmondom őszintén 8 személyeset is néztem, de akkor az kicsi lenne azt hiszem.

A számítógépet én is a tél, hideg idő miatt gondoltam, de nyáron valószínű az udvaron fogunk teregetni.

Köszönöm, sokat segítettek!

2021. jan. 17. 14:14
 4/17 A kérdező kommentje:

Jaj most látom átjavította számítógéppé mindkétszer...

Na nem baj, megértettétek:)

*szárítógep

2021. jan. 17. 14:15
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
A mosogatógépnél úgy gondolkodj, hogy az nem személyes, hanem terítékes. Magyarul ha hatan vagytok, akkor ebédre 6 tányér, vacsorára 6 tányér, és hopp, tele is van. :)
2021. jan. 17. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagyunk nagycsalád, de 12 terítékesünk van 4 főre, minimum minden második nap megy, hétvégén naponta.

Szárítógép pedig naponta. Kis lakás, el se férnénk a szárító állványoktól, és penész se kell többször.

2021. jan. 17. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
3 gyerekünk van, 13 terítékes (3 fiókos) a mosogatógép, a szárítógép pedig a legjobb barátom.
2021. jan. 17. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
12 terítékes van,6 fős a család.Ez alatt semmi kép ne vegyél.
2021. jan. 17. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Mi ketten vagyunk egyelőre és 12 terítékes, és még így is simán tele lehet pakolni. Ugye nem csak tányért használ a család, hanem poharakat, evőeszközt, főzni különböző edényekben főzöl, ha csomagolsz dobozba kaját az is koszos lesz, szóval simán megtelik. De ha nem is kell naponta elindítani, akkor is el tud benne állni a koszos edény, és legalább nem a mosogatótálcában gyűlik.
2021. jan. 17. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Mi 3an vagyunk, de többen leszünk. Sajnos csak a keskeny, 45cm-es fért be, talán 8 terítékes, nagyobbat akartunk volna. Most is naponta 1-2szer megy, később nem tudom mi lesz. Mi mondjuk sokat főzünk, az is számít.

Ha megtehetitek, nagyot vegyetek!

2021. jan. 17. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!