Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ha meg nincs termekeny idoszak...

Ha meg nincs termekeny idoszak a naptar szerint, miert vannak hogullamaim es szurodik a petefeszkem?

Figyelt kérdés
6 napja lett vege a mensimnek es 2 nap mulva lesz termekeny idoszakom, de mar most erzem az amint leirt tuneteket. Miert van ez? Normalis?
2021. jan. 18. 21:59
 1/6 anonim ***** válasza:
Simàn lehet 2 nappal előbb a peteèrèsed.
2021. jan. 18. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Mert a naptár rohadtul nem tudja, mikor van peteérésed, azért. :D
2021. jan. 19. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Akkor nem ertem minden javasoljak allandoan ezeket a ciklis naptarakat. Ma mar nyulos tojasfeherje folyasom volt, pedig csutortoktol vagyok termekeny
2021. jan. 19. 16:54
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindenki javasolja. Egy app sosem fogja a reggeli hőmèrsèklet mèrèst ès a tested jeleinek figyelèsèt pòtolni. Ha ezek alapjàn hatàrozza meg a napokat, akkor meg felesleges, ugyanùgy megcsinàlod magadnak akàr papìron akàr digitàlisan. Arra lehet jó, hogy szèp szìnes abràkon nyomon követheted a ciklusod :)
2021. jan. 19. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Na például a tojásfehérje nyák az pont hogy a termékeny időszakod mutatja, szóval ne várjatok még 2 napig, lehet már késő lesz.

A naptár egy kb első vagy nulladik lépés, de a legpontatlanabb az összes dolog közül, mert csak egy körülbelüli átlagot számol, amitől eltérhet a tested.

A nyák figyelése, ovuteszt, reggeli hő mérése mondjuk ilyen sorrendben, lehet később opció. De egyébként én már fél éve mérem a hőm, és még az alapján se tudja a szuperintelligens naptár mindig eltalálni az ovum - mert nem gépek vagyunk.

2021. jan. 21. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ertem, egyepkent szingli vagyok. Nem tervezek gyereket, csak nem ertettem, hogy van mar folyasom, amikor a naptar szerint meg nem lenne. Ma mar szurt egesz nap az oldalam es a petefeszkeim, de akkor ahogy mondtad is, a naptar nem a legbiztosabb.
2021. jan. 21. 20:43

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!