Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Van olyan anyuka, akit szintén...

Van olyan anyuka, akit szintén megvisel lelkileg, hogy menne vissza dolgozni, de nem kell sehova?

Figyelt kérdés

Lassan úgy érzem, hogy belebetegszem ebbe az egész folyamatba. A régi állásomat a covid miatt elveszítettem.

Azóta folyamatosan pályázok, és semmi.

Ismerőseim sajnos nincsenek. Szülés előtt költöztünk ide, ahol most lakunk.

Segítségem nincs, és emiatt az egész miatt kezdek kissé depresszióssá válni.

Már a gyermekem is észrevette rajtam, minden nap elmondja, hogy ,,ne legyél szomorú anyukám,, pedig próbálom nem mutatni előtte.


2021. jan. 19. 11:15
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Milyen végzettséged van?
2021. jan. 19. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Engem pl. Ma voltam a kórházban, konyhára mentem volna dolgozni... Nem tudtam elvállalni, mert csak 6-14-ig lehet menni, a másik két műszak a covid miatt megszűnt..


Utoljára 2018-ban volt normális állásom (tanár végzettségem van). Utána 2019-2020-ban a nulláról megcsináltam egy komplex angol középfokú nyelvvizsgát (munkaügyis tanfolyam volt).

2020 szeptemberben volt a nyelvvizsgám, azóta keresek munkát.

Decemberben egy hónapig covidos voltam, de már túl vagyok rajta.


Bárhol dolgoznék, ami 8-16-ig belefér, hogy a lányomat tudjam hozni-vinni. (a férjem műszakban dolgozik).


Elvégeztem a gyógypedagógiai asszisztens tanfolyamot is, hogy frissítsem a diplomám, a tudásom. Van a városban kb 20 oktatási intézmény, és mégse sikerül...

Nagyon rossz érzés, pedig én elvállalnék majdnem mindent :(.

2021. jan. 19. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
70%

2 hat pedig olyan tanarhiany van, hogy lesz neked munkád. Csak lehet mondjuk hogy a köv tanévtől az igaz. Év közben csak akkor szokott lenni tanár állás, ha kiesik valaki. Fel a fejjel!

Kérdező ez a végzettségedtől is függ... sajnos. De igen teljesen magam alatt lennék en is. En is nagyon felek, mi van, ha nem vesznek vissza 😞

2021. jan. 19. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
74%
Nyíregyházán nincs tanárhiány sajnos..
2021. jan. 19. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
#2, szerintem te még annyira nem is lennél most kilátástalan helyzetben. Nem írtad középiskolai vagy általános iskolai tanár vagy-e, de megpróbálhatnál magántanítványokat vállalni, a mostani végzősök körében szerintem lenne rá igény, de néhány alsós szülőnek is felüdülés lenne ha nem nekik kellene a gyerekkel tanulni sokszor home office mellett. Akar online is tarthatnál órákat, főleg már idősebbeknek. Csoportokban pl Fb-n tudnád is hirdetni magad. Tudom nem egy teljes munkaidő de mégiscsak bevétel lenne.
2021. jan. 19. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
4 Barcika? Persze utazni kell hozza, de legyünk őszinték az a luxus ritkán adatik meg, hogy a kert végében van a munkahely. Max a gyereket kell bejatszani egy suliból közeli oviba. Anyam is tanár. Ő is így csinálta anno. Az igazgató aki felvette ot, felvetetett engem a szemközti oviba.
2021. jan. 19. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

2#

Diplomával hogy sikerült munkaügyis tanfolyamra bejutni? Engem úgy elhajtottak tavaly, mint a huzat.


Kérdező, senkinek nem könnyű most, esetleg valami hobbi, amiből idővel fel tudnál építeni egy vállalkozást, vagy csak lefoglal addig, míg nem találsz valamit.

2021. jan. 19. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!