Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mikorra húzódik vissza a...

Mikorra húzódik vissza a vagina szülés után?

Figyelt kérdés
2021. febr. 3. 07:24
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
52%
Pár hét alatt olyan, mint elötte.
2021. febr. 3. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
34%
Mire letelik a 6 hét, addigra visszaáll a szülés elötti állapotra.
2021. febr. 3. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
75%
Ugyanolyan nem lesz,de közel a régi állapotra kb.6-8 hét.
2021. febr. 3. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
12%
3-as: megfelelö módszerekkel böven szükebb is lehet, de garantáltan rugalmasabb, mint elötte!
2021. febr. 3. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
75%

Haha persze, itt egyszer olvastam egy olyan hozzászólást hogy neki hát gyerek után is kislányos és szűkebb mint volt.

Hagyjuk már ezt :D

Biztos van egy két nyertes a genetikai lottón.

Nekem kívülről nem lett ugyanolyan.

2021. febr. 3. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
41%
Ti komolyan tükörrel nézegetitek odalent alulról?
2021. febr. 3. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
72%
4es igen magam is intim tornázok,tenyleg nagyon hasznos... de azért ne rugaszkodjunk el a valóságtól meg ne etessük a nőket. Szülsz 2-3 gyereket nyilván nem lesz olyan puncid mint 18 éves koridban. Intim torna ide vagy oda. Minden más csak mese.
2021. febr. 3. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Miért nézegetnénk magunkat tükörrel?????
2021. febr. 3. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
40%
#5 irta h kivulrol nem lett ugyanolyan. A szemeremdombomat meg csak-csak latom de mast...
2021. febr. 3. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
10%

Hát már pedig vissza húzódik majd hogy nem eredeti állapotára. Akinek nem sajnálom de az is egy ámítás, hogy mindenki megszívja te így jártál ez van de nem biztos, hogy mindenki így jár egy jó doki csodákra képes, terhesség alatt is intim torna és utána is. Engem olyan jól összevarrt a dokim, hogy se nem tág se nem szűk olyan pont jó. Férjem is mondta, de én is érzem. Soha semelyik aktus sem fájt az első sem szülés után. Hát hogy genetika e vagy sem. Nem tudom. De biztos az is közre játszott, hogy fiatalon szültem jó orvossal.

Ja és a 6. hétre már elég szépen vissza állt.

2021. febr. 3. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!