Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szülők, szoktatok az Aliról...

Szülők, szoktatok az Aliról rendelni? Ha igen, mik a tapasztalatok a cuccok (leginkább ruha felnőttnek, gyereknek) minőségét, a szállítást illetően?

Figyelt kérdés
2021. márc. 1. 01:40
 1/3 anonim ***** válasza:
79%
Ruhát nem, egyéb dolgokat (konyhai eszközök, telefontokok, cicajáték, stb.) szoktam. A szállítás 1-2 hónap, a minőség változó. De annyira olcsó, hogy megéri 1-2 buktával is.
2021. márc. 1. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Kb. mintha azt kérdeznéd, hogy mi a vélemény a vateráról, jófogásról...

Az ali több millió eladó gyűjtőhelye, nem lehet egységes véleményt mondani.

Nagyon olcsón ne várj semmi extrát, de vannak ismert márkákat megszégyenítő kínai brandek jó áron.

Ha kütyübazár szintű helyekről szeretsz vásárolni, annak kiváltására is remek az ali, mert minden onnan jön.

2021. márc. 1. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
61%
Ebayről rendelek, de igazából ugyanaz. A ruha minősége nem a legjobb, általában ilyen nyúlós selyem, fényes "vackok" jönnek. Cipőt, szandált talán 2x rendeltem és egyszer sem jött meg. A méretezést nehéz eltalálni, hiába van méret táblázat. Volt, hogy az Xs-es testemre xl-t rendeltem és éppenhogy jó volt. Egyéb dolgokat viszont szívesen veszek: sminkcuccok, telefon tok, üveg fólia, napszemcsik, ékszerek.
2021. márc. 1. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!