Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ez amúgy mi értelme van?

Ez amúgy mi értelme van?

Figyelt kérdés

Egy szülő elviszi a 4 vagy több éves fiú gyerekét fület lövetni...és fehér miniatűr cuccot tettem bele, minek, ha lány lenne megérteném, de így?


Én is láttam több srácnak is, mondjuk van 10+ aki már ő akar..


Egy fiúnak, minek a fülbevaló?


Nem is olyan régen, a tanár a lánynak mondta, ha mégegyszer meglátja a körmét, úgy ahogy kinéz, reszelővel küldi ki a mosdóba..😃


Mondjuk a tanár középkorú körüli...


2021. márc. 19. 20:52
 1/7 A kérdező kommentje:
Mondjuk ha nekem lesz fiam, én akkor se engedném meg szerintem ha ő akarna...De ti mit gondoltok? Ti megengednétek?
2021. márc. 19. 20:53
 2/7 babyboom567 ***** válasza:
100%
Még a lányom(fiam van, de ha lányom lenne) fülét sem lövethetné ki senki, csak majd ő ha nagy lesz.
2021. márc. 19. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha akarja, akkor igen. Akkor is, ha fiú, akkor is ha lány és akkor is ha 4 éves. Ki lehet szedni, nem maradandó, nem aggódnék rajta. Nem hagynék bármilyet amúgy, pl kisgyerekre nem adnék lógóst, ami beakadhat dolgokba. Magamtól nem vinném akkor sem, ha lány, de inkább lustaságból, mint elvből. Kövezzetek meg, de a fülbevaló csak +1 dolog, ami el tud veszni, amiért el kell menni, amivel foglalkozni kell. Amíg a gyerek nem kéri, én kihagyom.
2021. márc. 19. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

#3


Ja, egy 3 évesnek az a legnagyobb gondja, hogy kell neki...🤣


A kérdés, minek? Egy fiúnak minek főleg a fülébe, ez mire jó? Iskolában nem szivatnák?

2021. márc. 19. 21:28
 5/7 anonim ***** válasza:
67%
Nem lövetném ki, de a lánynak sem, nincs abban az életkorban amikor dönteni tudna. A lányom 4 éves lesz, ma akart egy palotát, lovakat, mindenféle játékot a tv reklámból, ha akarnám se tudnám minden kívánságát teljesíteni. Majd ha nagyobb eldönti, felölem lehet fülbevalója fiúnak is, de nem 4 évesen.
2021. márc. 19. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
67%
A fül az fül, akár fiú, akár lány, teljesen mindegy. Én kisgyerek fülét nem lövetném ki, mert semmi szükség nincs rá, hogy egy idegen testet helyezzenek be neki, ennyi erővel kaphatna szemöldök piercinget is. Nagyobb gyereknek (5-6 év fölött) megengedném, ha ő maga kérné, és értené, hogy ez jár egy minimális fájdalommal. De hogy fiú vagy lány, az tökéletesen mindegy.
2021. márc. 20. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A lányom 9 évesen sajat maga kérte a fülbevalót és nagyon szereti. A fiam 14 éves, már mondta parszor, hogy több fiú osztálytásának van fülbevalója, de ő jelenleg még nem szeretne.
2021. márc. 21. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!