Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Területileg illetékes védőnő...

Területileg illetékes védőnő az állandó lakcím alapján van?

Figyelt kérdés
Tehát ahoz tartozom ahova az állandó lakcimem szól, vagy ha idő közben elkoltoztem és ideiglenes lakcimem van akkor az ottanit kell keresni?
2021. márc. 28. 17:59
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
ahol az életviteled folytatod, aszerinti védőnőt kell megkeresni, nem a lakcímkártya szerintit.
2021. márc. 28. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Az a lakóhely számít, ahova hazaviszed a babát. Ha az az ideiglenes, akkor az ahhoz a körzethez védőnőhöz fogtok tartozni.
2021. márc. 28. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem


Ahol valójában laksz..


Tehát nem megy Pestre majd a falusi védőnőd körbyezettanulmányra meg babát látogatni..

2021. márc. 28. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ahol most laksz vagy ahol babával fogsz lakni ahhoz címhez körzethez tartozó védőnő .fog kimenni hozzátok.
2021. márc. 28. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Lakóhely számít. Én még szülés előtt 1 hónappal váltottam úgy hogy még nem volt biztos hogy egyáltalán be tudunk költözni időben.
2021. márc. 28. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!