Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Van itt olyan akit, vagy...

Van itt olyan akit, vagy akinek a gyermekét pár évesen röntgenezték és később sem lett ebből baja?

Figyelt kérdés

Ti nem aggódtatok a röntgen miatt?

Mi miatt kellett a vizsgálat?


2021. ápr. 14. 08:16
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

3 évesen makacs köhögés miatt a tüdejét, 5 évesen a hasát bélösszecsúszás miatt.


Egy percig sem gondoltam, hogy többet árthat a vizsgálat, mint a fennálló probléma.

2021. ápr. 14. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Az én lányomat rengetegszer röntgenezték 3 éves koráig, mert májbeteg volt. Koponya, nyaki gerinc, háti gerinc.. Ezek kontrolljai.

7 hónaposan biopsziája is volt, akkor az intenzíven is megröntgenezték, hogy nincs-e ptx-e.

Akkor röntgenezték a csípőszűrésen a csípőjét pár hónaposan.


4 évesen eltörte a kulcscsontját, azt 2x röntgenezték.

Fáj a gerince egy éve (most 5 éves), azt is röntgenezték.


Szerinted, a röntgen a legnagyobb problémánk?

2021. ápr. 14. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

3 és 8 hetes kora között 1 MRI altatásban, 2 koponya CT, 2 RTG, rengeteg UH koponyám és mellkason (ezek 1,5 éves koráig). Szívbeteg, volt egy gyógyszertúladagolása és ezt vizsgálták, hogy nem okozott-e maradandó károsodást.


Semmi baja, szuper erős nagylány, okos, hamarabb kezdett beszélni, mint az egészséges testvérei, mozgása rendezett, ügyes, idegrendszere normális. 😊 És a szíve is meggyógyult.

2021. ápr. 14. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

5 évesen eltört a könyöke, úgy rémlik hogy 6-7x röntgenezték ez miatt, plussz korábban 2x a mellkasát betegség miatt.

Nem aggódtam, akkor aggódtam volna ha nem teszik és hagyják, hogy random forrjon össze

2021. ápr. 14. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
fél éves babámat csípője miatt röntgenezték. Egy pillanatig sem merült fel bennem, hogy baj lehet. Sokkal komolyabb probléma adódhat, ha nem csinálnak röntgent és nem derül ki a baj.
2021. ápr. 14. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!