Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek? Esetleg...

Mi a véleményetek? Esetleg valaki járt így?

Figyelt kérdés

Sziasztok. 21+5hkm vagyok. 13hetes voltam amikor szemölcs szerű kinövéseket vettem észre a szemérem ajkamnál. Még azon a héten elmentem dokihoz, hogy ilyenem soha nem volt még ez mégis micsoda.

Írt fel condyline ecsetelőt amit 3napig használnom kellett majd 4napot pihenni vele. Utána folytatni ugyanígy.

Viszont egyre jobban elterjedt és már nagyon csúnya. 🙁 Az ecsetelőt elhasználtam amit jeleztem az orvosnak.

Azt mondta a virushelyzet miatt nem tudja nekem se lefagyasztani, se lézerrel leszedni. Várjak..

Viszont ha szülésnél is fenn áll nem szülhetek természetesen úton.

Teljesen el vagyok keseredve hogy hogyan tudnám onnan eltűntetni. Doki szerint a picinek nem árt és nem okoz gondot csak is kizárólag szülésnél.

Volt valakinek hasonló terhesség alatt? Hogyan tudnék megszabadulni tőle?

Mióta ez fenn áll párommal sem vagyunk együtt.

Ha tudtok segíteni annak örülnék.


2021. ápr. 19. 12:32
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem voltam terhes soha, de volt condylomám

Nekem fagyasztották. Okádék amit csinálnak a vírus miatt most.


Vegyél ezüstkolloid oldatot és naponta többször fújd vele. Legalább 20ppm es legyen.


És szedj immunerősítőt


Nem akarlak elkeseríteni, de nekem 4 hónap alatt tűntek el. Heti 1 fagyasztással.

De a kolloid sokat segített.

2021. ápr. 19. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Próbáld magánkórházban lefagyasztatni.
2021. ápr. 19. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

1es vagyok, pár dolog ami eszembe jutott.


Egy külön törölközőt használj oda, mert ezek törlés közben sérülhetnek, és akkor fertőznek, így szaporodnak.

Ezt a törcsit minden nap cseréld, magad hőfokon mosd, a butyikat is, és tegyél valami fertőtkenítőt a mosáshoz. Pl teafaolajat.

Inkább csak itasd fel a vizet a nemiszervednél, be töröld. És vigyázz mert a végbélnyílás felé könnyen terjed. Óvatosan törölközz.

2021. ápr. 19. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!