Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogy tetszik nektek a Regő...

Hogy tetszik nektek a Regő keresztnév?

Figyelt kérdés
ezt szeretném adni a kisfiamnak. egyszer láttam egy színdarabot és abban volt egy kisfiú, aki annyira tündéri édesen játszott, pedig csak 4 éves lehetett. azt a kisfiút hívták Regőnek és akkor nagyon megtetszett ez a név. mit gondoltok róla? olyan változatban is anyakönyvezik, hogy Regős, de az annyira nem tetszik.
2010. aug. 22. 21:41
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon tetszik ez a név!

Sok boldogságot a babához!

2010. aug. 22. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
így elsőre nem tettszik nagyon,de vezeték névvel kellene összeolvasni úgy leeht jobban bejönne
2010. aug. 22. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Unokatesóm kisfiát így hívják. Nekem tetszik. Ritka manapság.
2010. aug. 22. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Szép magyar név.
2010. aug. 22. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Nem ismerek ilyen nevű fiút, de tetszik nagyon:)

Mondjuk a Regő bácsi furán hangzik, de az sem vészes. Aranyos.

2010. aug. 22. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
köszi. nekem nem szempont, hogy megy-e hozzá a bácsi vagy a néni. az élete legnagyobb részében úgysem kell majd a neve mögé. a bencét is sokan adják, aztán hogy hangzik már az, hogy bence bácsi?
2010. aug. 22. 21:55
 7/17 anonim ***** válasza:
Nekem teteszik.
2010. aug. 22. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Két Regőt is ismerek, 3 és 5 évesek, komisz, eleven, de jófej kiskölykök. Nekem tetszik a nevük, illik hozzájuk!
2010. aug. 22. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
52%
Bocsi de szerintem borzasztó.
2010. aug. 22. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Nekem tetszik.Ősi magyar név, jól sejtem,ugye? Esetleg jelentést tudnál mondani?


Annyit szeretnék még hozzáfűzni,hogy lehet a név gyönyörű, de ha nem illik a vezetéknévhez, az nagyon érdekes dolgokat tud produkálni.Például Varga Regő, elég érdekesen hangzik, de ha esetleg nagyon magyar nevetek van, akkor ez ki lehet küszöbölni úgy,hogy egy hagyományosabb nevet csatoltok mellé, pl. Varga Dávid Regő.Ettől lehet ugyanúgy a Regőt használni, de sokkal puhább a hangzása így.

2010. aug. 22. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!