Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ez elmúlik, ha végre vége a...

Ez elmúlik, ha végre vége a rosszulléteknek vagy komolyabb lehet a gond?

Figyelt kérdés
16 hetes terhes vagyok. A 8.hét óta szenvedek a rosszullétektől. Igazából azóta reggeltől estig rosszul vagyok, bár már mérséklődött egy kicsit. Minden reggel hányok.. Fél pohár víz, ezt megiszom, aztán egyből ki is jön, több is, minden alkalommal már epét hányok. Folyamatosan fáj a gyomorszájam, gyomrom. Semmi sem segít. Alig eszem valamit, az is csak a legegyszerűbb, legkönnyebb étel. Nem tudom mit tehetnék, orvos szerint el fog múlni, nem írt fel semmit. Ez a második terhességem, elsővel kb a 18.hétig hánytam, de ilyen gyomorfájdalmam nem volt.
2021. máj. 7. 23:24
 1/7 anonim ***** válasza:
76%

Szedsz B-vitamint? Az ált. jó a rosszullétekre. Persze van az a szint, amikor már nem, de talán segíthet.


Kitartás!

2021. máj. 7. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen szedek, de semmi haszna.
2021. máj. 7. 23:29
 3/7 A kérdező kommentje:
Hogy érthetőbb legyek, nem a rosszullét a nagyobb gond, hanem a gyomorszájfájdalom.
2021. máj. 7. 23:33
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én attól hánytam, hogy éhgyomorra ittam a vizet. Amint nem ittam csak egy-két kortyot a hányás is mérséklődött,aztan el is múlt.
2021. máj. 8. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Lehet kimarta a sav a gyomorszájad.Savlekötőt se próbáltál még semmilyet?
2021. máj. 8. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én végig hánytam.:/ Renniet szedtem gyomorfajasra, nekem bejött. Remélem, neked gyorsan elmúlik, baromi rossz. Kitartást!
2021. máj. 8. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Savlekötöt probáld ki, ludea nevű gyógyszer egész jó. A goyomorsav marja, azt érzed.
2021. máj. 8. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!