Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Csak engem idegesít a kéretlen...

Csak engem idegesít a kéretlen tanácsadás?

Figyelt kérdés
A ti környezetekben is vannak olyanok akinek nincs gyereke ,de adja folyamatosan a tanácsokat?!A tanács meg néha rendben is lenne ,mert lehet tud egy két okosat mondani,de amikor azt mondja ,hogy jajj neked jó te ráérsz mert csak otthon vagy a gyerekkel ....Én öl külföldön nevelem a lányom,és segítség nincs 2;5eve egyedül oldom meg a férjem estig dolgozik.Erre jönnek az ilyen beszólások,hogy csak otthon vagy.Nekd könnyű ráérsz ilyenekre ,hogy sussel,fozzel.Nekik sokkal nehezebb az irodába 8 órában ,nem jut idő már főzni meg ilyenek....ILYNEKOR NYILIK A BICSKA A ZSEBEMBEN ,DE SAJNOS NEM AKAROM MEGBANTANI ...
2021. máj. 11. 13:53
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Persze! Én még meg sem szültem de már kapom a kéretlen tanácsokat. Ne foglalkozz ezekkel az emberekkel! Mond meg nekik, hogy ha ilyen irigyek szüljenek ők is, és nekik is ilyen jó lesz :) Nekem az a terv, hogy ha nem lesz nagyon nehéz a babával, akkor rájátszom majd erre, hogy nekem könnyű. Mosolygok majd és dicsekszem, hogy milyen szuper minden. Hadd forrjanak csak! :D
2021. máj. 11. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
A másik,hogy nem unatkozol otthon??😂😂😂 persze nagyon főleg egy örökmozgó mellett.... mikor akarsz dolgozni???mintha ők tartanának el...Főleg amikor olyan kérdezi aki nagyon jól tudja,hogy ha beteg nincs kire bízni..Nem foglalkozom már vele ,de lassan nem lesznek barátaim úgy érzem. Nekem ez nagyon rosszul esik,hogy kb azt feltételezi egy egy ember mintha a gyereknevelés az alváshoz allna .Főleg amikor olyanok mondják akiket hol ismerek ,hogy arra lusta ,hogy egy szendvicset csináljon.
2021. máj. 11. 14:01
 3/9 anonim ***** válasza:
83%
Nem tudom nálad is így van-e de nekem főleg nők mondják ezt. Sokszor gondolkoztam már rajta, hogy talán valami belső feszültség lehet bennük, mert valahol ők is babáznának már, vagy utálják a munkájukat és tök szívesen lennének otthon, stb.
2021. máj. 11. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Igen nők 😀kedvencem ,hogy jajj úgy túl aggódsz mindent...Hát egy normális anya csak aggódik egy műtéten,és hogy vajon mi lesz az eredmény.Volt akin tisztán at láttam ,mert olyat mondott nekem ,hogy na O nem lesz hülye ,hogy szüljön majd a pasi ott hagyja 5 év múlva .....itt éreztem ,hogy neki pont az ellenkezője van,szeretne gyereket mert 30 felett van csak nincs párja..
2021. máj. 11. 14:09
 5/9 anonim ***** válasza:
Na látod! :) mindig kibukik valami ezeknél a nőknél. És nem azért, mert minden egyes nő gyereket akar szülni és nincs kivétel, hanem mert aki nem akar soha(vagy még nem) és ezzel teljesen rendben van, nem frusztrált, az hidd el, nem érez késztetést rá, hogy ilyen megjegyzéseket tegyen.
2021. máj. 11. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Ami inkább zavaró ,hogy én sose győzködtem senkit arról ,hogy legyen gyereke .De az ellenkezoerol engem sokat.
2021. máj. 11. 14:14
 7/9 A kérdező kommentje:
Igen ,sajnos ha szulsz valamilyen szinten átalakulnak a barátságok is.Nalam volt aki úgy eltűnt mint a kámfor.Ahigy megszültem meg egy annyit se hogy gratulálok.Ezeket sem értettem meg ,és rosszul esett ,mert én végig kerestem,próbáltam velünk ugyanúgy kontaktban maradni.De lassan csak a gyerekes anyukák maradnak,akinek nincs azok vagy beszóltak ,vagy lelepnek.
2021. máj. 11. 14:17
 8/9 anonim ***** válasza:
15%

Más meg képzeld munka mellett is megoldja.

Lehet amúgy sokat rinyálsz neki (neked fel se tűnik talán), azért ilyen.

2021. máj. 11. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Te miről beszélsz? 😀 Nekem is kell lassan visszamenni dolgozni, és ha olvastál volna figyelmesen akkor nem írtál volna ilyet. AMÚGY SEM ARRÓL VOLT SZÓ AMIRŐL TE ÍRSZ.
2021. máj. 11. 20:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!