Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Milyen esővèdőt vegyek?

Milyen esővèdőt vegyek?

Figyelt kérdés

A babakocsinkhoz nem járt esővédő és nem is találok külön ehhez a típushoz. Rengeteg féle esővédő van, nem értek hozzájuk. Honnan tudhatom, hogy melyik lesz jó a mi kocsinkra?

Ilyen babakocsink van:


[link]


Előre is köszönöm a válaszokat!


2021. máj. 12. 15:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
56%
Semmilyet.
2021. máj. 12. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
64%

Mennyit fogtok esőben menni?


Mienkhez volt.. kizárólag arra használtam, amikor a fedett teraszon hagytam, letakartam vele..



Amúgy olyat vennék, ha nem csak alkalmi használat, ami nem Teljesen műanyag, hanem egy része vízlepergető anyag, mint az esernyőé

2021. máj. 12. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

2. Vagyok


Mármint éjjelre azzal takartam be

2021. máj. 12. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Hát nem tervezek sokat esőbe menni, de sose lehet tudni mikor kezd el szakadni és most rendszeresen kell vinnem hetente többször is kezelèsre, akkor is ha esik.
2021. máj. 12. 15:39
 5/11 anonim ***** válasza:
55%
Bármelyiket is veszed, óvatosan használd. Nekünk járt a babakocsihoz, de sose használtuk. Nagynéném mesélte egyszer, hogy unokaöcsémet tolták a babkocsiban a műanyag esővédő alatt és gondolták megnézik mit csinál, akkor látták, hogy már lilul. Pedig le volt nyitva a kis ablakocskája is... mondjuk ez kb 15 éve volt, talán azóta korszerűbbek lettek ezek is. Mindenesetre nekünk elég volt a vízlepergetős lábzsák és a kupola, sose esett be, pedig volt, hogy elkapott minket nagyobb eső is.
2021. máj. 12. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
78%
Elvileg minden babakocsihoz jók. Én a Müllerben vettem sport babakocsihoz, mert amit hozzá adtak, elszakadt. Jó lett hozzá. Sokat ugyan nem használtuk, de volt, amikor kellett, mert mondjuk orvoshoz mentünk és hát nem tehettük meg, hogy az eső miatt nem megyünk. Volt, amikor hóesésben is használtuk.
2021. máj. 12. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2021. máj. 12. 16:45
 8/11 anonim ***** válasza:
46%
Hasznos,mivel bármikor eleredhet egy nyári zápor.Levegő megy be alá,millio helyen,nem légmentesen van lezárva.Lehet kapni univerzális esővédőt,én olyan rendeltem a neten.Az minden kocsihoz jó!
2021. máj. 12. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
77%
Rossmannban, dm-ben is van, de mi sose használtuk, pedig jócskán mentünk szakadó esőben. Igaz Xxl kupolás a kocsink. Napernyőre se volt szükség hozzá sose.
2021. máj. 12. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nekünk ugyanilyen babakocsink van, en a rossmannos esővedot vettem, nem az igazi, könnyen lecsuszkal, de arra a pár ritka alkalomra, mikor esőben megyünk arra megteszi.
2021. máj. 12. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!