Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért van, hogy valaki csúnyán...

Miért van, hogy valaki csúnyán beszél a gyerekével, és az ő jelenlétében más is csúnyán beszél a saját gyerekével, akkor fel van háborodva, hogy hogy lehet ilyen csúnyán beszélni a gyerekkel?

Figyelt kérdés

A nagynéném undorítóan beszél a saját gyerekével. Nem egyszer mondta már neki azt, hogy utálja és megbánta, hogy megszülte. Olyan piti dolgokért is ordít vele, hogy kiönti a kakaót, stb.

A fiam valamit csinált, és azt mondtam neki, hogy ne legyél már ennyire idióta, bxsszus". Erre elkezdett furán nézni rám, meg hogy hogy beszélek én a gyerekemmel, és prédikációt tartott az anyaságról.


2021. máj. 22. 17:06
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Talán saját magát nem veszi észre.
2021. máj. 22. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
0%

Nem lehet, hogy az ő gyereke idősebb? Egy 17 éves kakaókiöntéséért én sem repesnék, egy 1,5 évest leidiótázni viszont elég csúnya..


Én mostanában kezdtem el sajnos a lekezelő viselkedést, 7 éves a gyerekem és nagyon kiakaszt.. Olyanokkal, hogy mondom neki, kérdd el a töltőt és vidd el, erre kimegy, megfog egy másik tárgyat és behozza hozzám, mert azt hiszi azt kértem.. vagy gyere ide fogd meg a poharat, erre elmegy és megfog egy poharat a konyhából és behozza. A falat kaparom néha, hogy ne hülyézzem le.. Egy darabig volt humorom hozzá, de már nincs. Nem direkt csinálja! És legtöbbször ő van felháborodva... áh, már felforr az agyam, ha csak felidézem a mai napot, gonosznak érzem magam ilyenkor, és utálom így érezni magam.


Vagy mondjuk legyen a poharas, ebből ma kettő volt:


Fogd meg a poharat és hozdd ide!(látom, hogy nem figyel, hangosabban mondom)FOGD MEG a poharat(látom eljutott az agyáig, hogy szólok, néz körbe tanácstalanul) A poharat!!(néz körbe, meglátja a poharat, de oddébbnéz, keresi mit kellene), A POHARAT!!(látom ráfixált, de nem mozdul) FOGJAD MÁR MEG!!! (megfogja, majd néz ki teljesen bambán, mit kellene) HOZZAD MÁR IDE A FRANCBA is, hogy lehet valaki ennyire ostoba??!

Aztán sír és fel van háborodva, én meg rosszul érzem magam, és közlöm, hogy nem ostoba, csak ideges voltam és sajnálom. De ezek nagyon kiakasztanak. 10 perc egy ilyen, igazából ha nem mértek volna jó iqt, azt mondanám, hogy egyszerűen csak kevésbé okos, akkor biztos nem merném ilyennel szekálni de így, hogy tudom, hogy okos, nem érzem annyira bántónak az ostobát.. áhh..


Szóval aki csúnyán beszél, nem biztos, hogy ugyanúgy érzékeli a dolgokat. Lehet a nő úgy gondolja, hogy a negatív érzéseit a gyereke felé kifejezheti, de pl azt sosem mondaná neki, hogy idióta, mint te tetted. Szerinted meg az övé súlyosabb, mint a tiéd.. Az emberek ezekről máshogy gondolkoznak..

2021. máj. 22. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!