Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Császármetszés után 7 héttel...

Császármetszés után 7 héttel Miréna spirált javasolt az orvosom?Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Lehet mar feltenni?Valamint ajanlott ugy hogy pajzsmorogy alulmukodeses vagyok es pcos+ir volt a terhesseg elott?
2021. jún. 8. 15:30
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Ha az orvos javasolta, akkor nyilván lehet.

Nekem is javasolta a gyermekágyi után, a 6 hetes kontrollon, de akkor én még nem voltam biztos benne. Azóta fel lett téve, jó, bevált, szeretem.

2021. jún. 8. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Borzalom. :( Nekem a leggyakoribb mellékhatások szinte mindegyike kijött. Kezdve a nem is olyan veszélytelen cisztával és zárva a rettentő kellemetlen krónikussá való candidával. A menstruációm igaz, hogy csökkent, de több mint 2 hétig tartott.

Nem olcsó mulatság, de a felépülésem többe került, mint maga a mirena. Van akinek bejön, de most már külföldi/magyar fórumokat is olvasgatva legalább annyi a rossz tapasztalat is. Én őszintén nem értem, miért ajánlgatják az orvosok. Mondjuk, ha gonosz akarok lenni, jó sokszor jártam nőgyógyásznál az okozott problémák miatt...

Ilyen hormonális problémákkal, amiket írtál, szerintem még kockázatosabb a mirena.

2021. jún. 14. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!