Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szeretnék egy felmérést...

Szeretnék egy felmérést csinálni! Fogantatási idő Menstruációtól számított idő És a szülés ideje... Kinek mennyi idő Vagy kinek hogy voltak?

Figyelt kérdés

2021. jún. 13. 23:06
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

7 év sikertelen próbálkozás

Tavaly szeptember pozitív teszt

November 2.án otthoni spontán vetélés

Vérzés november 12.ig

Első együttlét november 13, majd november 16 - 20

Pozitív teszt december 4

Várható szülés augusztus 9

Majd megirom mikor szültem 😅

2021. jún. 13. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Az elsőt 7év gyógyszerszedés után elhatároztuk.

Első hónapban megjött, a másodikban sikerült.

Peteérés valószínű nem félidőben volt, mensi utáni 2 nappal való szexből lett a fiunk. (Csak ez az 1 volt abban a hónapban 😅)

Teszt a nemvárt után 2 nappal lett, azthiszem júli 28.án erős pozitív.

Április 4 lett a szülinapja, 1 nappal hamarabb érkezett mint a kiírt nap.


Utána mikor 13hónapos volt, abbahagytam a gyógyszert ismét. 4hónap kellett a teherbeeséshez. Ehhez nem tudok peteérést fogantatást hozzáfűzni, sosem nézegettem, 2-3 naponta szexeltünk. Ő nem maradt velünk, 9 hetesen műtéttel vették el.


Majd a műtét után szinte egyből belevágtunk, a 3.mensi nem jött meg. Itt sem tudom a dátumát a fogantatásnak, szintén sürü szex "eredménye". Szintén nemvárt után 2 nappal teszteltem, január 29én.

Most 24hetes terhes vagyok, október 3 a kiírt nap.

2021. jún. 14. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Első terhessé: január foggátló elhagyás

Márc első próbálkozós hónap. December 6 pozi teszt.

Aug 11 szülés ( 39+4 pcs)

Második terhesség:január első próbálkozós hónap

November pozi teszt. 7hetesen vetélés

Harmadik terhesség:

Január első próbálkozós hónap.

Augusztus pozi teszt.

Szeptemberben derült ki hogy 2 baba van

Márciusban születtek 35hétre sürg császárral.

A legelső próbálkozós hónap óta rendszeres 29napos ciklusaim vannak. Első terhességnél 26 éves voltam.Majd 3 év múlva kezdett foglalkoztatni az újabb baba kérdéskör

Az ikreket 31 évesen szültem

2021. jún. 14. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

9. próbálkozós hónapban jött össze.

Nagyjából ahogy elkezdtünk próbálkozni, a menzeszem teljesen összekutyulódott (pedig előzőleg elég pontos volt), 24-32 napok váltakoztak, nem tudom, pontosan mikor volt ovum. Átlag 2-3 naponta voltunk együtt, úgy voltunk vele, így csak eltaláljuk egyszer azt az ovut :D

Az utolsó menstruációm október 16 volt, aztán a lányom júli 28-án született, 40+4 hetesen, spontán és természetes úton. Problémamentes terhességből. Ez volt tavaly nyáron. Azóta se jött még meg xD

2021. jún. 14. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

3,5 év próbálkozás után tavaly szeptemberben pozitív lett a teszt. 🤗 Utolsó menzesz aug.15. volt, és csak kétszer voltunk együtt abban a hónapban, a ciklus 7. és 16. napján, középidőben nem... már nem is volt konkrét próbálkozás, mivel vártunk egy műtétre, hogy talán az segít.

Nem derült ki, hogy melyik nap lett a nyerő a kettő közül, de 39+3 napra született a kisbabám, most 3 hetes. 👣

2021. jún. 14. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Első gyerekkel mindhárom egybe esett plusz-minusz 1-2 nap max.

2. gyerekkel szintén szabályos ciklusban és kerek 39. hétre született.

2021. jún. 15. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!