Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ciki egy kisfiúnak a babakonyh...

Ciki egy kisfiúnak a babakonyha (játék)?

Figyelt kérdés
2010. aug. 26. 15:39
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

nem ciki végülis a legjobb séfek szakácsok férfiak...:-)))


inkább csak nem megszokott..

2010. aug. 26. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem az. Az oviban is nagyon sok kisfiú szokott a babakonyhában játszani. Nem régen voltunk egy magán bölcsiiben, ott is a fiúk uralták a babakonyhát. Az én nagyobb fiamnak is volt egy kicsi rezsója, imádott engem utánozni vele :)
2010. aug. 26. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem ciki. Nagylányom5 éves van aztán még jött két öcsi.. a nagyobbik öcsi 3 éves rendszeresen bejár a babakonyhába, magára kapja a kötényt aztán süt-főz. Ja meg törölget:)

Nem rég le akartuk bontani a konyhát,gondolva arra hogy A lányzó mr nem igazán játszik benne... de a nagyfiam ragaszkodott hozzá, így maradt a babakonyha. de azt hiszem maradni is fog, hiszen a kisebbik öcsi aki még csak 6 hónapos még előfordul, hogy szeretni fogja.

Egyébként a nagyfiam babakocsizik is a nővérével. Ő az ikrek ( játékbabák) apukája:)

2010. aug. 26. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Fiamnak vettem 900 ft-ért egyet a kinaiban, imàdja:) apjával főznek rajta! 23 hós
2010. aug. 26. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Az én fiam állandóan főzőcskézik a bölcsiben, és itthon is azt játsza, hogy főz. Szerintem ebben semmi ciki nincs, én inkább azt tartom cikinek, ha egy felnőtt férfi semmit nem tud megfőzni.
2010. aug. 26. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
50%
Azt azért tudni kell,hogy nem véletlenül találták ki ezeket az ún. szocializációs játékokat. Ilyen pici korukban tanulják meg a gyerekek, hogy mik azok a fiús, és mik azok a lányos dolgok. Ha esetleg később ez problémát okoz (kinevetik érte,stb)akkor ez komoly pszichés terhelést jelenthet a kicsinek. Én nem vennék neki, de mondjuk, az oviban, vagy egy kislány szobájában megengedném, hogy a lányok "beengedjék a konyhába":)
2010. aug. 26. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ezzel azért nem értek egyet... Babázni pl. valóban lányos játék, de főzni nem hiszem. Főleg manapság, már egyáltalán nem számít csak és kizárólag női munkának a főzés, még otthon sem. Sok férfi ismerősöm van, aki szeret, és tud is főzni.
2010. aug. 26. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi:-) Akkor kap egy pici konyhát:-)
2010. aug. 27. 07:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!