Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Van olyan dokumentumfilm, ami...

Van olyan dokumentumfilm, ami a terhesség, gyerekvállalás nehézségeit mutatja be?

Figyelt kérdés
Olyan dokumentumfilmre gondolok, ami bemutatja, hogy milyen fájdalmakon, nehézségeken megy/mehet keresztül a nő a terhesség, szülés során, illetve milyen veszélyekkel járhat a terhesség a szülőre, születendő gyerekre nézve.

2021. jún. 30. 14:13
 1/5 anonim ***** válasza:
94%
Mi a fenének akarod riogatni magad? Semmi értelme nincs ilyen fosatós filmeket nézni, enélkül is van min izgulni, nem akarok kicseszni magammal, hogy pluszban találjak 100 indokot ami miatt rághatom a körmöm a 9 hónap alatt… Ha el akarod rettenteni magadat a gyerekvállalástól max akkor nézegetnék ilyeneket.
2021. jún. 30. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Egy nap (ez magyar film), A legszebb dolog (ez francia).

Nekem mindkettő elég nyomasztó, még bőven a lányom érkezése előtt néztem őket. Én nem így látom az anyaságot, sosem voltak ilyen nyomasztó érzéseim, ettől függetlenül ha ilyen témában keresel filmeket ezeket tudom ajánlani.

2021. jún. 30. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Illetve van még egy spanyol-francia dráma Penélope Cruz főszereplésével. Nem akarok spoilerezni, ez sok más téma mellett az anyaságot is érinti, lévén a nő terhes, de ez pont arról szól, hogy a legnehezebb élethelyzetben meg lehet látni az élet szépségét. Nyomasztó ez is, de valahogy mégis átjön az üzenet, ami alapjában véve pozitív, én ezt is ajánlom.
2021. jún. 30. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
A legszebb dolog tényleg jó, de az már főleg a szülés utáni dolgokról szól, ott megy félre minden.
2021. jún. 30. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Az első év

Nem kifejezetten nehézségekről szól, hanem hogy melyik kultúrában hogy nevelik/gondozzák a csecsemőt, így van benne az is.

2021. jún. 30. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!