Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Akik csak azért szűlnek...

Akik csak azért szűlnek babát, hogy megfogják a pasit, legalább, ellátják a gyereket?

Figyelt kérdés
Sajnos egyre többet hallani arról, hogy egy lány/nő úgy akarja megfogni a pasit, hogy teherbe esik. Mivel ez elég összetett, így az esetek nagy részében együtt maradnak. De hogy lehet így gyereket szűlni? Legalább szereti? Törődik vele? Ért hozzá? Boldogok? Vagy csak kötelességből vannak együtt?
2010. aug. 26. 17:57
 1/8 anonim ***** válasza:
Ez sajnos a tini-mamik körében divatos mostanában.
2010. aug. 26. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
52%
Én ismerek ilyen anyukát. Ő kijelentette, bárkihez hozzámegy és gyereket szül neki, ha elég pénze van.... Megvolt a pénzes pasi, gyorsan terhes is lett a nő... Azóta boldog családként élnek, már 2 kisfiuk van. Szerintem, ha eleinte eszköznek is használják a babát, a 9 hónap, a szülés csak megváltoztatja őket, csak kibújik belőlük az anyai ösztön is (vagy én lennék naiv?)
2010. aug. 26. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem olyan ismerősöm van, aki azért szült, hogy ne kelljen menni dolgoznia. Már 5 gyerek van és mire a legkisebb betölti a 8. évét, megint szülni fog. A gyerekekkel nem törődik, a legnagyobb lány próbálja nevelni a kistesóit, de nem túl sok sikerrel. Én még úgy nem láttam egyik gyereket se, hogy ne lett volna koszos, szakadt ruhában, büdösen. Már két gyereket elvettek tőle, de nem érdekli a dolog. Ja, és természetesen minden gyerek más apától van.
2010. aug. 26. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem olyan családtagom van, aki magyarosan megmondva ronda lett szülés után, mint a bűn, ezért szülni fog még egyet, hogy még jobban magához láncolja a férjét.
2010. aug. 26. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
35%

Kedves utolsó.

Igen sajnos ilyen is van amit te leírtál....

De nem ez volt a kérdés.

Hanem pasifogás céljából "gyártott" gyerekek.

2010. aug. 26. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem értem az előttem író miért javította ki a 18.38-ast. Hiszen az a válasz is a "pasifogásból szülésről" szól.
2010. aug. 26. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én is ismerek egy ilyen csajt. 20 éves, a pasi elhagyta őket a baba megszületése után. Most egyedül él, igaz, kap segítséget, de szinte csak anyagit. NAgyon tehetős a család.

A lány imádja a kisbabát és mindent megtesz érte, élete értelme. Majd talál magának mást, akivel boldog lesz. Nem tartom ugyan sikersztorinak, de jól is alakulhatnak a dolgok, mint pl ebben az esetben. Ha elvetette volna, vagy nem taktikázta volna ki a babát, most nem élne élete új szerelme:-)

2010. aug. 27. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Az unokatestvérem kerek-perec kijelentette pár éve, hogy nem szedi titokban a gyógyszert, teherbe akar esni, mert kezd kihűlni a kapcsolatuk.

Terhes is lett azonnal, a párja becsapva érezte magát és ímmel-ámmal marad velük. A gyermek születése után úgy elmérgesedett a kapcsolatuk, hogy az anya eltiltotta az apát és azóta sem láthatja. A gyermek már iskolás és új testvére született, új apukája is van.

2010. aug. 27. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!