Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Tinylove forgóhoz lehet...

Tinylove forgóhoz lehet távirányítót kapni külön?

Figyelt kérdés
Használtan vettük,és nincs meg hozzá,viszont így nem tudom hang nélkül üzemeltetni.Előre is köszi a segítséget!
2010. aug. 27. 09:39
 1/8 anonim ***** válasza:
ebay-en próbálkozz
2010. aug. 27. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hogy néz ki pontosan? Lehet hogy nekünk is ilyen van. Én még nem is használtam a távirányítóját, de a mienk úgy is zenél.
2010. aug. 27. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Ez is zenél.Meg forog is,csak gondolom,lehet úgy is működtetni,hogy csak forogjon néma üzemmódban.És ez távirányító nélkül nem megy.Egy elefánt, egy zebra és egy zsiráf van rajta,és komolyzenét játszik.Megpróbálok képet keresni.
2010. aug. 27. 21:48
 4/8 A kérdező kommentje:
2010. aug. 27. 21:54
 5/8 anonim ***** válasza:
2. vagyok. Ilyen van nekünk is. Hát nem lehet némán üzemeltetni, én leragasztottam a hangszoróját, már kicsit sok volt a jóból a zenéje. Holnap megnézem a gombokat rajta, hogy milyen funckiók vannak rajta, de amint írtam mi nem használtuk max. 1-2-szer a távirányítót, mert ugye kb. 15 percig zenél, tovább úgy sem kell forognia, a babám sem élvezi tovább.
2010. aug. 28. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Előre is köszi! :)
2010. aug. 29. 13:44
 7/8 anonim ***** válasza:

Lefényképeztem.


[link]

2010. aug. 30. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Hű nagyon köszi :) ezek szerint a gyártó azt feltételezi,hogy anya szeretné hatszázezerszer végighallgatni a remek zenéket :D ,én meg azt hittem,hogy le lehet halkítani,vagy mégjobb:némítani ...
2010. aug. 30. 23:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!