Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Melyik a jobb név? Vezetéknévh...

Melyik a jobb név? Vezetéknévhez mind illik.

Figyelt kérdés
2021. júl. 10. 11:42
A kérdező szavazást indított:
Anita
Tünde
Borbála
Petra
Bianka
Zsanett
78 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
26%

Hát nem tudom, nekem ezek a nevek távol állnak az ízlésemtől, de megpróbálom.


Anita: nekem a Vanita keksz jut róla eszembe, meg a Coronita. A született feleségekben meg volt kettő csaj, akit Juanitának hívtak. Én nem adnám ezt a nevet.


Tünde: Tünde nagyon komor, hivatalos. Hogy becéznéd? Tündi? Nekem az az idióta Majka-dal jut róla eszembe. Ez nem olyam tündi-bündi...


Borbála: nagynénémet és nagyanyámat így hívták, mindegyik egy zsörtölődős, zsugori, kárörvendő némber volt, aki mindenkit mindig leszólt. Bár ha belegondolok az összes Borika néni ilyen volt a környezetemben.


Petra: nekem is ez a nevem, de bevallom őszintén nem tetszik.


Bianka: szerintem ez egy jó név, bár a Bián, Biuson kívül nem lehet becézni.


Zsanett: ez nem tetszik.



Szerintem Bianka.

2021. júl. 10. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
72%
Nekem egyedül a Petra név tetszik.
2021. júl. 10. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Derjaderja ***** válasza:
78%

Egyrészt mind normális, jó név, nekem a Zsanett meg a Bianka nem tetszik.

Az Anita sem a kedvencem, de talán személyes okból. Akkor már Anikó.

A Petra nálunk is játszott. A Borbála az egyik kedvencem, szép klasszikus név kedves becézéssel.

A Tünde előnye, hogy magyar és mostanában ritka név, de en a fenti kettőből választanék.

2021. júl. 10. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
82%
Normálisnak mind normális, de nekem egyik sem tetszik annyira. A Tünde számomra rögtön kizárva, egyszerűen annyi Tündét ismertem már, és mind annyira bunkó volt, szóval na, emiatt bennem olyan negatív érzést kelt. Persze magával a névvel nincs baj. De ehhez hasonlóan Petrát és Biankát is ismertem, akiket nem bírtam, amiatt amint meghallom ezeket a neveket, rögtön ők jutnak eszembe. Az Anita meg a Zsanett név meg szimplán nem jön be. :D Igazából a legszimpatikusabb a Borbála ezek közül. Régi név, de nem tudom, számomra mindig szimpatikus név volt.
2021. júl. 10. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
59%
Nekem a Petra és a Bianka név tetszik.
2021. júl. 10. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
31%

Ezek közül mind vállalható név. Nálam ez a tetszési sorrend:

1. Anita 2. Petra 3. Bianka 4. Zsanett 5. Tünde 6. Borbála

2021. júl. 10. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
69%

Borbála vagyok, utálom ezt a nevet. Se a hangzása, se a jelentése nem szép, és csomó ember szerint poénos a "Sörbála".


A fentiek közül a Biankát vagy az Anitát választanám.

2021. júl. 10. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Bianka vagy Petra.
2021. júl. 10. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!