Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy a lányom...

Mit tegyek, hogy a lányom jóba legyen a mostohaöccsével?

Figyelt kérdés

Összevesztek, erre a párom gyereke beleharapott a lányom combjába úgy, hogy egy hétig vizesruházni kellett. Ez kettő hónapja volt. Azóta a lányom nem akar játszani a mostohatestvérével, nem kell neki a puszija, ölelése. A kicsi meg lett büntetve, el lett vele beszélgetve.


Azért lenne fontos a békülés, mert a párom gyereke minden második hétvégén itt van, itt is alszik, és ilyenkor a lányom ki se akar jönni a szobájából meg mindig megy a vita, mert a gyerek be akar menni és akar vele játszani.


2021. júl. 10. 17:36
 1/8 anonim ***** válasza:
92%
Ne erőltesd. Én se örülnék ha egy ilyen kis genya lenne a közelemben. Adj a lányodnak kulcsot a szobájához hogy bezárhassa ha ott a kölök.
2021. júl. 10. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
91%
Mekkora a párod gyereke?
2021. júl. 10. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát, ez van. Ha amúgy csak ennyi a probléma, akkor én a helyedben nem generálnék további feszültséget.

Azt a két hetente egy hétvégét ki lehet bírni.

2021. júl. 10. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem fontos lenne tudni, hogy mennyi idősek a gyerekek
2021. júl. 10. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
22%
Örülj neki, hogy nem én vagyok a lányod. Ha anyám hazahozna egy új farkat, ráadásul egy ilyen idegesítő, neveletlen, agresszív kis görccsel, hát én inkább elköltöznék egy másik rokonhoz vagy akár koleszba. Ha megharapna a gyerek, ráadásul így, minimum pofán vágnám úgy, hogy a fal adná neki a másikat. Mindegy hány éves.
2021. júl. 11. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
41%

5!


Ha te lennél az én gyerekem és ilyen lenne a stílusod, már rég a híd alatt vagy nevelo otthonban laknál.

2021. júl. 11. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
11%
6os, én ugyan nem az 5ös vagyok, de ha te lennél az anyám, és nem hagynád hogy megvédjem magam, esküszöm a híd alatt vagy az intézetben is jobb lenne mint melletted
2021. júl. 11. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

7!


Nos, általában a 3 év alatti gyerekek azok, akik harapnak, nem a 16 évesek, ergo itt Kb biztosan egy kisgyerek harapott meg egy nála pár évvel idősebb gyereket. A kérdező leírta, hogy a kicsi meg lett büntetve. Megvédeni magad azt jelenti, hogy nem engeded, hogy megharapjon. Egy szóval nem írtam, hogy ilyennel baj lenne. A kommentem konkrétan bunkofalvi ötöskének szólt, a minősíthetetlen stílusára. "Új farok" meg a többi.

2021. júl. 11. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!