Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Jót tesz a kisbabának, ha...

Jót tesz a kisbabának, ha folyton hordókendőbe cipeli mindenhová az anyuka?

Figyelt kérdés
Baba-mama klubba voltam tegnap, és a legtöbb anyukán babahordó volt, meséltek hogy a gyerek napközben így alszik, vásárolni is így mennek stb. Nem izzad így meg a gyerek? A kislányom 6 hónapos, van mikor én is magamra kötöm, de sokszor könnyebb ha babakocsival sétáltatom és gyönyörködhetek benne.
2021. júl. 15. 08:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
61%
Semmi bajuk nem lesz, foglalkozz inkább a te dolgaiddal, ne másokéval.
2021. júl. 15. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
68%
Semmi baja nem lesz se attól ha sokat van benne se attól ha kicsit megizzad. Nekik így jó neked meg amúgy. Én pl hordozóban is tudtam benne gyönyörködni
2021. júl. 15. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
58%
Az emberiség évezredeken át hordozóban cipelte a csecsemőket, és nem lettünk degeneráltak. Erre vagyunk igazából kondicionálva.
2021. júl. 15. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
64%

babakocsival sétáltatom és gyönyörködhetek benne.--> :D :D


A többi anyuka biztos nem akarja látni a gyerekét, pláne gyönyörködni benne, szeret vele összeizzadni, és magára kötni akkor is, ha a gyerek üvölt és kapálózik. Te csinálod jól, sokkal jobb anya vagy.



-.- Gondolod, hogy ha a babának nem lenne jó, akkor csendben tűrné, netán elaludna a hordozóban....? Napi mások életében rosszindulatúan vájkáló kérdés.

2021. júl. 15. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
93%
Se jót, se rosszat nem tesz neki. Nyilván ott ahol az a anya testével érintkezik, megizzad, de ez érvényes a babakocsira is. Személyszerint én nem szerettem hordozni, de marhára nem érdekelt, hiiyg más mit csinal
2021. júl. 15. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
99%
Baja nem lesz. Én sem szeretem hordozni ilyen melegben, inkább babakocsi, mert abban jobban szellőzik a gyerek. De mindenki maga tudja, érzi hogyan jó neki. Vannak olyan helyzetek, amikor csak a hordozó lehet opció. Én például buszozni jobban szeretek abban, nem kell "szerencsétlenkedni" a babakocsival.
2021. júl. 15. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
85%

Én is sokat hordoztam, mondjuk nyáron pont nem, én nagyon izzadós vagyok, viszont képes vagyok fizikailag is rosszul lenni attól, hogy érzem az átizzadt ruhát a bőrömön, szóval ilyen melegben nekem kizárt volt, hogy magamra kössem hosszabb időre a gyereket. De normál időjárás mellett simán én is inkább hordoztam, a fiam is nyugisabb volt úgy, nekem volt két szabad kezem, és bárhová el tudtam jutni, nem volt gond a lépcső, a rossz járda, a szűk helyek.

Otthon is sokszor felraktam a hátamra, ha sehogy nem volt jó neki, nekem meg dolgom volt, így nyugiban tudtam főzni, mosogatni, egyszer még falat is festettem így 😀 Altatni is jobb volt így.

Az alany jelenleg 5 éves, makk egészséges, örökmozgó, nagyon (néha túlságosan is) önálló kisfiú, semmi baja nem lett attól, hogy sokat volt hordozva.

2021. júl. 15. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
60%

Én sem hordozom, egyszerűen nem tudom elviselni hogy ott van, együtt izzadunk. Félek, nehogy megfulladjon.

Jobban szeretem ha a kocsiban van, látom mi van vele.

2021. júl. 15. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
95%
En vagyok a masik veglet aki nagyon akarta hordozni es a gyerek nem akarta. Mindig irigyeltem az anyukakat akik lazan mentek ide-oda vele. Osszesen 40e ftot koltottem kendore/csatosra. Babakocsizunk mi is.
2021. júl. 15. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
87%
Neked lenne könnyebb, ha találnál valami elfoglaltságot és nem a többi anyukával lennél elfoglalva. Semmi baja nem lesz.
2021. júl. 15. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!