Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kire hasonlítanak a gyerekeite...

Kire hasonlítanak a gyerekeitek külső, illetve belső tulajdonságaikban? Örültök neki, hogy pont arra a személyre/rátok, ha így van?

Figyelt kérdés
2021. júl. 15. 09:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
80%

Külsőre a lány is és a fiú is rám, belsőre a lány rám, a fiúra 5 év alatt nem jöttünk rá

(egyáltalán NEM örülök!!)

2021. júl. 15. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
91%

A lányom külsőre és belsőre is rám, a fiam pedig még 7 hónapos, rajta még nem egyértelműek a jelek. Mindkettőnket látom benne.

Örülök neki, ez természetes

2021. júl. 15. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Két lányunk van.

Mindkét lányunk a férjem egyenes orrát örökölte, nem az én enyhén horgas orromat. Én mindketten az én hosszú szempillámat örökölték, nem a férjem rövid szempilláját. Ezeknek örülök.

Mindkét lányunk az én vékony szálú, tartás nélküli, barna hajamat örökölte, nem a férjem sûrû, erôsszálú, fekete haját. Ennek nem örülök (bár úgy tûnik, a kisebbik lányunk haja sûrûbb lesz valamivel, mint az enyém és a nôvéréé).


Belsôre a nagyobbik lányunk egyikünkre se hasonlít, a kicsi meg még csak másfél éves, nála nem lehet tudni.

2021. júl. 15. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
57%

1. Lány (kulsore apja, belsore apai nagymama)


2. Lány (kulsore apai nagymamam csaladjanak vonasai, alkatra en, termeszetre anyai nagyszulok+ en, borzasztoan nehez eset, tobb emberes)


3. lány pici meg, kulsore apai nagymama, termeszetre egyelore extranyugodt mint a ferjem (uj hazassag)


A ket nagy szep szabalyos arcu lany, legkisebbet meg meglatjuk, oszinten szolva elfogadtam olyannak oket, amilyenek, mindharom teljesen mas karakter, semmi hasonlosag a 3gyerek kozott, de eleve nem szerettem volna hogy minden gyerekem ugyanolyan legyen. Igy jo.

2021. júl. 15. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
55%

1 fiunk van, kívül-belül apja.

Annyi van belőlem, hogy kék a szeme, világos barna a haja (apja zöld és sötétbarna)

De az arca, a testalkata, járása, minden tiszta apja.

Ahogy a hirtelen haragja is, az elevensége, a folyamatosan beszélése, makacssága. Totál apja


2éves.


2 hónap mulva születik a lányunk, remélem ő inkább rám hasonlít majd, főleg belsőre, mert 3 ilyen személyiségtől lehet falnak mennék már 🤣🤣🤣

2021. júl. 15. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Mind a két gyerekünk a férjem családjára hasonlít.

A lányunk szemei és a nézése teljesen olyan, mint a férjem dédimamájáé és arcra is nagyon hasonlít, illetve a férjem öccsére is. Ennek nagyon örülök, mert a dédi egy nagyon szép asszony volt. 90 évig élt, de még akkor is azt mondtam rá, hogy nagyon szépek a vonásai.

Belsőre nagyon vegyes, mindenkiből van belőle, de inkább a férjem kisebbik öccsének a természetét örökölte, az dominál legjobban.

A kicsi 10 hónapos fiú, ő a férjem és az én nyugodt természetünket örökölte, ez már most nagyon látszik.

Külsőre kiköpött férjem és a férjem másik öccse. Ennek is örülök, mert jóképűek.

Viszont aminek nagyon örülök, hogy mind a ketten megörökölték az én hosszú, dús szempilláimat. Kb ennyi látszik rajtuk belőlem😄

Férjem családjában nagyon erősek a gének. Az összes gyerek és unoka a férjem papájára hasonlít leginkább.

2021. júl. 15. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen kevert. Arcformája tiszta apja. Szeme, szája és a szinei az enyémek. Személyisége is vegyes.
2021. júl. 15. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

A nagyobbik fiam külső- belsore 100% apukaja.

Én örülök neki.

A kicsit még nem tudom.

2021. júl. 15. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
55%
4 lányunk van, a legnagyobb tiszta én (anya), a kicsik meg mind rá hasonlítanak. Mintha a gyerekkori képeim elevenedtek volna meg. 😄 A személyisége az elsőnek és a harmadiknak inkább a férjem, a másodiknak és a kicsinek inkább az enyém.
2021. júl. 15. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Lànyom külsőre ès belsőre is ràm, csak az ő szìnpalettàja vilàgosabb :)
2021. júl. 15. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!