Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Honnan öltözteted a 3-tól 6...

Honnan öltözteted a 3-tól 6 éves gyerekeidet (fiú vagy lány)? Milyen árban vannak ott a ruhák?

Figyelt kérdés
2021. aug. 1. 16:14
 1/6 anonim ***** válasza:
76%

Sort polo - jatszora oviba

Lanynak neha szoknya vagy egybe ruha


Szinesbe, bar manapsag a lanyoknak szinte csak pink ruha van, ezert sokat varrok nekik.

Alap h kenyelmes pamut legyen.


Hat valtozo arban vannak. Lerdes varrom e meet az szinte ingyen van. Turiban 100-2000.- kozott. Az uj az annyi mint mashol.

2021. aug. 1. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Elég vegyesen öltöztetem, legtöbb ruhája hm, ca, pepco, reserved, tesco, akciók idején szoktam bevásárolni neki vagy kuponos kedvezményekkel, így van hogy egy évszakot "megúszok" mondjuk 20 ezerből, de ha tavaszi pólók közül nem növi ki az összeset őszre akkor nyilván kevesebb stb..

Cipő neki gyógycipő kell pl, az drágább mint az éves ruhatár sajnos ☹️


Külföldi oldalakról is szeretek rendelni pl patpat, vagy például kabátot most az about youn rendeltem mert oda kaptam nagyobb összegű kupont.


Fiam van egyébként

2021. aug. 1. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
40%
Fiam van 5 éves lesz, elég sokat költök a ruhákra. Általában zarában vásárolok, vagy férfi ruha boltokban. Sportos ruhákat playersroom és aboutyou. Egy szezon általában 150-200 ezer ebben a cipő is benne van
2021. aug. 1. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
63%

5 éves lány, 2,5 éves fiú:

Főleg hm, aldi, lidl. Ritkábban cunda, next, ff.

Cipő: Salus, Superfit, Bundgaard, Protetika (12-20e), Decathlon.

2021. aug. 1. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
44%

5 éves lány

Tesco, nagyon szeretem az ottani gyerekruhákat minőségre, kinézetre is.

Pepco, Sinsay, Reserved, H&M

2021. aug. 1. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
40%
3,5 éves kisfiú. Legtöbb ruhája H&M, Sinsay, Next, Pepco. A Next rucikat egy ismerősömtől rendelem neten keresztül. A Pepcoban az itthoni, vagy rövid szezonra szóló ruhákat veszem. Pl. nyár elején a pólókat, vékonyabb felsőket, amiben itthon játszik. A télikabát mindig Next, vagy H&M. Cipő télre Superfit, szandál DD Step. Viszont nem veszek sok ruhát és igyekszem akciókor vásárolni.
2021. aug. 1. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!