Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Egy évesnek mekkora méretű...

Egy évesnek mekkora méretű műanyag motor való?

Figyelt kérdés
2021. szept. 11. 22:26
 1/8 anonim ***** válasza:
Az én kisfiamnak 1éves korában nyuszi motort vettünk.
2021. szept. 11. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
12%
Semmilyen
2021. szept. 11. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
51%
Nem mindegy, hogy milyen magas. Fejnyi különbség lehet két egyéves között. Amúgy szerintem is inkább 2 éves kortól való motor.
2021. szept. 11. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
20%
A nyuszi motor életveszélyes, senkinek sem ajánlott. Az 1es kicsi méret jó még a 21 honapos fiamnak is.
2021. szept. 11. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
68%
A lányaim alig voltak 70 centisek egy évesen, a szomszéd kisfiú meg 93 cm volt. Nincs olyan méret, hogy “1 éves gyerek”.
2021. szept. 12. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Egy évesen még semmit nem fog vele kezdeni. Én kb akkor vettem egy nagyobb kerti játékcsomagot használtan. Volt benne nyuszi motor meg az a klasszikus motor is. Az előbbi már akkor is kicsi volt neki, sose használta. A másik jó lett volna, de csak másfél évesen érzett rá, hogy hogyan kell hajtania.
2021. szept. 12. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
40%
Nyuszi motor tenyleg eletveszelyes,arca esnek vele,betiltanam. A sima 1-est vedd neki, a legkisebb,olyan masfel evesen majd próbálkozik vele. Addig nem valoszinu.
2021. szept. 12. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Zopa zooter méretű.
2021. szept. 12. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!