Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi volt számodra a legellensze...

Mi volt számodra a legellenszenvesebb gyermekvállalásra buzdító szlogen, ami a médiában hangzott el?

Figyelt kérdés
Miért?

2021. szept. 17. 21:02
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
83%
Amikor pár éve az Ákos megfogalmazta hogy gyakorlatilag egy nő csak arra jó hogy szüljön a teremtés koronájának minél több gyereket, és hogy csupán annyi a dolga az életben hogy anya és házicseléd legyen. Bicskanyitogató volt.
2021. szept. 17. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 Metionin ***** válasza:
90%
Az összes. Leginkább az irritál, ami egyfajta társadalmi kötelességnek adja elő, hogy szülj az országért. Ne azért mert szeretnél gyereket, hanem az országért meg hogy beteljesítsd a női princípiumot. Hiszen azért vagy.
2021. szept. 17. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim válasza:
73%
"Szaporodjatok és sokasodjatok, és töltsétek be a földet."
2021. szept. 17. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
94%
Budaházy Edda.
2021. szept. 17. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
95%
Nem tudom már mi a neve, de valami nő volt pár éve, ilyen magyaros huszár felsőben aztán valami aggódsz a bébifókákért, de nem akarsz magyar gyereket csinálni szöveget nyomatott. Hát köszönöm, ha gyereket akarok azt majd akkor akarom ha a párommal úgy érezzük, hogy családot szeretnénk alapítani, nem azért, hogy az országok közti versenyben eggyel növeljem a lakossági számot.
2021. szept. 17. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 Metionin ***** válasza:
95%
5. Az volt az Edda. Én amikor először láttam róla videót, azt hittem hogy valami paródia.
2021. szept. 17. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%
Oh, most hogy írtad, rákerestem a 4-es által írt teljes névre, igen ez volt. :(
2021. szept. 17. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
99%

6.

Viszont neki mondták azt hiszem, hogy a méhed járjon ne a szád és, hogy pár órája szülte már gyereket.😄 Az a nő egy elmeháborodott, érdemes megnézni az Osváth Zsoltival való vtáját vagy mit, mert még azt sem tud, olyan ostoba egy némber.

2021. szept. 17. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim válasza:
89%
Ezt mindenkinek magának kell eldöntenie, anyum 4 gyereket vállalt, mert ő ezt érezte, hogy neki ennyi kell, van aki meg nem akar egyet se, ha most utóbbit terhességre kényszerítjük, akkor abból a születendő gyermeknek nem lesz köszönet...
2021. szept. 17. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
90%

"majd megtudod ha gyereked lesz".

Mindig azt éreztem hogy ja kösz nem akarom.

2021. szept. 18. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!