Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Összetört a higanyos lázmérő...

Összetört a higanyos lázmérő a baba ruhás szekrény előtt. Mi a teendő?

Figyelt kérdés
Férjem felmosottilletve lemosta a szekrény alját, most szellőztetünk a szobába,gondoltam átmosom az összes ruhát
2021. szept. 30. 00:36
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
30%

Pár hónapja alapos támadásnak tettem itt ki magam, amikor azt mertem mondani, hogy nem éri meg tartani otthon higanyt. Most is úgy gondolom, hogy nem éri meg. Sajnos nem tudom, hogy mit tudsz még tenni, de nagyon remélem, hogy hosszútávon sem fog nagy problémát okozni a belélegzett higanygőz 🙏 Túléltünk már páran egy-egy összetört lázmérőt, igaz nem babakorunkban, de tényleg bízz a legjobbakban. Meg nem fogta legalább. Van a Facebook-on egy nehézfémterheltséggel foglalkozó csoport (valami Andy Cutler van a nevükben), az én véleményem az, hogy ők már kicsit túltolják ezt a dolgot, ezért kiléptem onnan, de hátha "tűzoltásban" tudnak segíteni. Mondjuk félő, hogy nagyon beparáztatnak :/

Esetleg megpróbálnám felvenni a kapcsolatot valamilyen úton-módon dr. Csomai Zita gyerekorvossal.

2021. szept. 30. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
63%
Hahó, mi lett az esetből? Felszedtétek a golyócskákat?
2021. szept. 30. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

Mikor kórházban voltam a kisebbik gyerekkel, 2 éve,magas láza volt,bentfogtak.

Hoztak 2 lázmérő,1 higanyos,és egy digitális.

Higanyoson 39,3 volt,digitálison pedig 38,6..

Itt Szerbiának bármelyik gyógyszertárba lehet kapni.


Igen,össze lett szedve fecskendővel,utána töröltünk fel.

Kicsi még a pociban van.


Azért újra mosok mindent, és egész éjjel szellőztettünk, most csuktam be az ablakot.

2021. szept. 30. 15:40
 14/14 anonim válasza:
100%
Hagyhattad volna meg nyitva egy kicsit. De jól csinálod. Nem kell beparázni
2021. szept. 30. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!