Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a Brigitta,...

Mi a véleményetek a Brigitta, Klementina és Klára nevekről?

Figyelt kérdés
2021. okt. 9. 22:20
 1/7 anonim ***** válasza:
76%
Le fognak pontozni (mivel ez szokás az ilyen kérdéseknél), de szerintem a Brigitta olyan plázacicás, a Klementina túl csicsás, a Klára meg öregasszonyos. Viszont ettől eltekintve a Klárának szép a hangzása.
2021. okt. 9. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
34%
Nekem mindegyikről inkább egy minimum 40-es nő jut eszembe, mint egy kislány. Én nem adnám a gyermekemnek.
2021. okt. 10. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Brigitta szép név, a màsik kettő nem tetszik.
2021. okt. 10. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

A Klementina rettentő magyartalan.

Brigittát én személyes okoból nem adnám, akiket ismerek, azok nem annyira szimpik, de maga a név nem rossz, talán a 3 közül a legjobb.

Klára az anyukám és a nagymamám neve, így nekem semleges, de kisgyerekhez szerintem nem illik. Múltkor hallottam, hogy az egyik 4-5 éves kislányt így szólították (ráadásul nem is becézve, hogy Klári, hanem Klárának), és nagyon furcsán hatott.

2021. okt. 10. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyiket sem adnám, de ha választani kellene, akkor Brigitta. A Klára is elmegy, a Klementina kizárt.
2021. okt. 10. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Brigitta szerintem szép! A Klementináról a mandarin jut eszembe, a Klára pedig valóban öregasszonyosnak tűnik, de a helyi Rossmannban az új eladó lány Klári és egyáltalán nem hangzik rosszul.
2021. okt. 10. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a Klára tetszik, nálunk listás lánynévnek, nekem nem hangzik öregesen. A Brigitta semleges, olyan elmegy kategória, a Klementina szörnyű szerintem.
2021. okt. 10. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!