Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Tippelős? Szerinted hány...

Tippelős? Szerinted hány hetes vagyok?

Figyelt kérdés

[link]



Hanyadik hét??


Kislány vagy kisfiú??Szerinted??:)


2010. szept. 2. 13:59
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
49%
az nem kifejezés, hogy kicsi a pocid! De semmit sem jelent, a lényeg hogy egészségesek vagytok! Szép szülést nektek!
2010. szept. 2. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
63%
Elso babanal nem no nagyra a poci, 37 hetes vagyok, de meg mindig be tudom huzni a szeldzsekimet es akkor senki se mondana meg, hogy baba van a pocimban. A sulya jo, nem lesz csaszar, ha odafigyelsz az etrendedre, keves edesseg, keves zsir, sok zoldseg, gyumolcs.
2010. szept. 2. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
100%
36 hetesen nekem is kb ekkora pocim volt kisfiúval, de szerintem 39 hetesen a szüléskor sem volt sokkal nagyobb és majdnem 4 kilós baba lett!!!
2010. szept. 2. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
100%
nekem sem volt nagy pocakom,nem mondták volna meg,hogy szülés előtt állok.lett egy 3150 grammos,50 cm-es tündérkém.
2010. szept. 2. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
Nekem egy babám van és a terhességem felénél volt ekkora a hasam:-))))
2010. szept. 2. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
100%

Én 29 hetet tippeltem, pedig előbb többet gondoltam :)

Örülj neki, hogy nincs hatalmas pocakod!!! Sokkal praktikusabb egy kicsi pocak :) kényelmesebb minden szempontból!


A múltkor én is játszottam ilyen tippelőset, belinkeltem egy olyan képet a hasamról, amikor indultunk szülni 39 hetesen. A lányok mind azt tippelték, hogy 30 hét körül járok. Pedig a babám viszonylag nagy volt odabent: 3450 gr és 56 cm.


Jó babavárást neked :)

2010. szept. 2. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
Miért akarnak császározni? Én 32 hetes vagyok, és tegnap 2490grammot mért a babámra. Nem mondta, hogy túl nagy lenne.
2010. szept. 2. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
100%
Nem gond, hogy kicsi a pocid ne felj. Nekem nagyon kicsi volt. Kuldtek surgossegi ultrahangra is mert azt hittek nem no a babam, nem kap eleg taplalekot. 27-dik hettol a 31 hetig 1 cm-t sem not a pocim korfogata es jol megijesztettek, hogy nem fejlodik egyaltalan a kisfiam. Vegul a 38-dik hetre szuletett meg a kisfiam 3150g-mal.
2010. szept. 2. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:

Szerintem nem kicsi. Nincs olyan, hogy tul kicsi, tul nagy pocak, max olyan van, hogy kicsi, vagy nagy baba, de arrol sem az anyuka tehet altalaban.

En ketszer hordtam pici pocakot, hasonlo volt a tiedhez, de mivel vekony vagyok es loti-futi tipus, igy nekem ez allt jol es orultem, hogy nem lett hatalmas. Normal meretu gyermekeim szulettek, egyik kozel volt a negy kilohoz.

Viszont az foleg nem volt rossz, hogy szules utan nulla pocakom maradt.

2010. szept. 2. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:

Nekem ennyi idősen - megnézem.... Szóval a legkésőbbi becsült súly, amit találtam: 31. héten 2130 g. Én ennyi idősen már rákérdeztem a császárra, hogy lenne-e, ha nagy súlya lesz? De a 30 valahanyadik héten, amikor van uh(már nem emlékszem mikor)a 40. hétre nekem 3800 grammot tippelt (arányos gyarapodást figyelembe véve). Ehhez képest a 37. héten hüvelyi úton megszületett a picur 4100 grammal...

Ha megszületett a kicsid, megírnád, hogy mennyivel?

Amúgy nekem 20 egynéhány hetesen volt ekkora pocakom. De akkor már javában tartott a bőrrepedezés, ami tetőzött a 37. héten. Mindenki az én pocakomat bámulta nst-n, annyira tele volt vörös csíkokkal :SSS

Te megúsztad! :)

Szóval nem bedőlni a súlytippelgetősdinek

2010. szept. 2. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!