Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kismamakènt nagy dilemmában...

Manci kérdése:

Kismamakènt nagy dilemmában vagyok, mivel mèg nem tudjuk hogy kisfiút vagy kislányt hordok-e a szívem alatt, így a névválasztás sem egyszerű.. a vezetéknevünk a " Mozsolics " árasszatok el ritka szép magyar fiú nevekkel? ❤️

Figyelt kérdés

2021. okt. 16. 11:32
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:

Mozsolics Zente

Mozsolics Olivèr

Mozsolics Zalán

Mozsolics Mendel

Mozsolics Bendegúz

Mozsolics Berián

Mozsolics Kilián

Mozsolics Lóci

Mozsolics Zsombor Noè


Szerintetek? Egy ilyen listát írtam apukának de neki azt mondta igazán egyik se 😆🤦 viszont ha kérdezem hogy mégis mi akkor meg nem tud

2021. okt. 18. 08:53
 12/20 A kérdező kommentje:
Szóval ha mégis mondom neki hogy akkor dobjon fel ő pár nevet amiből lehet csemegèzni akkor olyan nincs.. "mèg nem tudja" "ráèr" stb... De olyan jó lenne már ha szolitgatni lehetne vagy ha bárki kérdi már büszkén mondjuk hogy igen van már konkrét nevünk 😁😁😁
2021. okt. 18. 09:02
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
Talan meg a Zalan es a Zsombor...
2021. okt. 18. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Lőrinc, Szemere, Kartal, Upor, Zerind, Kadosa, Tegze, Vid, Alpár, Gellért, Járfás, Bertold, Flórián, Huba, Hunyad, Albert, Kende, Sebestyén, Tomaj, Szilamér, Loránd, Zsongor, Farkas, Gál, Ajtony, Csombor, Jutocsa, Keszi, Lehel, Mikes, Regő, Solt, Szabolcs, Vajk, Merse, Antal, Robin, Fülöp, Jakab, Andor, Zolta, Ferenc, Kornél, Etele
2021. okt. 18. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%

A Zsombor nem jó a Mozsolics mellé, a cs-zs torlódás miatt nehéz kimondani. A Lóci szerintem nem önálló név, hanem a Lőrinc beceneve. (A Lőrinc szép lenne.)

A Berián különleges, nem is ismertem eddig, de egyébként bármelyik jó. (Kiliánról nekem a lakótelep ugrik be, de ha messze laktok tőle, akkor névnek se rossz.)

2021. okt. 18. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%
Dénes, Daniella
2021. nov. 16. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim válasza:
67%

Szia! Nem tudom mennyire aktualis meg a kerdesed.. de azert valaszolok.

Nekem a nagyobbik fiamat Bálintnak hivjak. Most vagyok 37 hetes kismama a masodik bebivel, de mar az elso pozitiv teszt ota megvannak a nevek. Vegulis kisfiu lesz a masodik baba is, mi a Matteo nevet valasztottuk(apat Matenak hivjak). Ha lany lett volna akkor Daisy Olivia.

Viszont kislany korom ota a Gergő az a nev ami mindig is tetszett(volt egy jatek babam es igy hivtam) es megfogadtam hogy ha egyszer fiam szuletik Gergő lesz. Aztan az elet ugy hozta hogy megsem 😄😊

2021. dec. 18. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
47%
Nekem még a Keve tetszett meg nemrég, Rúzsa Magdi egyik kisfiának lesz ez a neve, és ez is régi magyar név.
2021. dec. 18. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
53%
Keve- Teve. Ritka idetlen neveket valasztott, a Lujzarol nem beszelve! Fuj...
2021. dec. 18. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon szépek, a Lujza régiesen romantikus, a Keve különleges, a Zalán se egy gyakori név, de nem is túl elborult.
2021. dec. 18. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!