Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Rumini könyvek felolvasása...

Rumini könyvek felolvasása hány éves kortól mehet? Első könyv 5 évesnek jó lehet?

Figyelt kérdés
2021. okt. 20. 21:38
 1/3 anonim ***** válasza:
86%
Hát szerintem az még korai, de minden gyerek más. A fiam 9 évesen olvasta, mert kötelező volt és sokszor kérdezett vagy újra kellett olvasni együtt. Ez lehet az olvasónapló miatt volt. Egyébként nagyon jó könyv, mikor a végére ért kérte a következő kötetet.
2021. okt. 21. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
55%

Lányomnak 7. szülinapja környékén olvastam fel, nem nagyon érdekelte, de nem egy bonyolult cselekményszál. Szerintem 7 éves kortól mehet.


5 évesnek egyáltalán nem. Olvass tündérmeséket, gyerekverseket, van egy csomó izgalmas és cuki mesécske is annak a korosztálynak, egy szálon futnak, kevés kifejezés van bennük, őket érdeklő sztorik. Szerintem kifejezetten a Pöttyös könyvek korosztálya az az 5 éves kor, de vannak ilyen "lánytörténetek", amik rövid, tömör mondatokkal mondanak el érdekes hétköznapi sztorikat.


Nem kell erőltetni a nagyobbaknak való dolgokat!

2021. okt. 21. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Oké, köszi. Csak ajánlották, de nem tart még ott h kép nélküli t hallgasson :)
2021. okt. 22. 01:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!