Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hol lehet kapni Budapesten a...

Hol lehet kapni Budapesten a legolcsóbban bőrcipőt kisgyermeknek?

Figyelt kérdés
21-es vagy 22-es, kék színű, tépőzáras őszi bőrcipőt szeretnék venni Bp-en. Már voltam a Deichmannban, Brendonban, Reno-ban, Humanicban, de sehol sem kaptam.
2010. szept. 2. 20:37
 1/7 anonim ***** válasza:
mármint olcsón nem találtál, v ezekben a méretekben?
2010. szept. 2. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Brendonban nem volt méret, meg tépőzáras sem nagyon, vagy ha volt, akkor 12ezerért...

Deichmannban csak fűzős volt Elefantenből, Baren Schuhe: nem volt jó a lábára, mert magas a rüsztje.

Humanic: csak drapp volt 7000-ért.


Max. 9000Ft-ért keresek.

2010. szept. 2. 20:56
 3/7 anonim ***** válasza:

a kisebb üzleteket is nézd meg, mert sokszor olcsóbbak a multiknál.

amúgy bőrcipőt ne igazán fogsz találni olcsón.(kinek mi az olcsó)nagy átlagban 5000-6000 ftnál kezdődnek.

2010. szept. 2. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nekem 8000 alatt már oké az ár. Köszi a választ 2.!
2010. szept. 2. 21:07
 5/7 anonim ***** válasza:

Nézd meg esetleg a Sebastiano-ban. Van a közelünkben egy outlet, és van egy csomó babacipő, néhány egész jó áron, talán találsz olyat, amilyet keresel.

Vagy még ezt találtam neked:

[link]

Teszveszen és vaterán is árulnak sok új cipőt, csak a weboldalak hátránya, hogy nem tudsz próbálni.

2010. szept. 2. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ez is aranyos:

[link]

2010. szept. 2. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi a két utolsó választ is:)
2010. szept. 3. 19:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!