Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Pest környéki anyakonnyvvezeto?

Pest környéki anyakonnyvvezeto?

Figyelt kérdés

Apasagit szeretnénk elintezni. Mivel párom kulfoldi így rá más szabalyok vonatkoznak mint rám. Erdeklodesemre azt a választ kaptam hogy kulfoldi esetén a legkorabbi idopont Budapesten 2022.majus. Áprilisban szülök... Nem gondoltam volna hogy ez ennyire macerás. Azt ajanlottak keressek más településen anyakonyv vezetot de nyilvan Debrecenbe sem szeretnek ezért leutazni 4 órát.

Köszönöm ha tudtok segíteni!


2021. nov. 8. 09:02
 1/6 anonim ***** válasza:
Törökbálint? Mi mást intéztünk ott, de gyorsan fogadott az Anyakonyvvezető
2021. nov. 8. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Budapesten is kerületenként van szinte hivatal, érdemes szétnézni, ha csak az illetékesnél érdeklődtél.
2021. nov. 8. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

1es köszönöm Törökbálint valóban jó lehet!

2es, konkrétan megerdeklodtem van e mashol korabban hely, erre az volt a válasz hogy más településen próbálkozzak 😐

2021. nov. 8. 09:23
 4/6 anonim ***** válasza:

Az, hogy külföldi, annyit jelent, extra papírmunkát kell bemutatni. Ha ezt előre mind beszerzitek, semmivel sem másabb az eljárás, mint két magyar állampolgár eseten, tehát ennyi várakozási ido sincs.

Vagy esetleg agg állampolgársága szerinti nagykövetség konzulátusán intézzétek.

2021. nov. 8. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Vagy másik kerületet felhívsz és érdeklődsz, vagy Pest közeli kisebb településeken próbálkozz. Kétlem hogy csak jövőre lenne időpont mindenhol...
2021. nov. 8. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem én találtam ki, ezt a választ kaptam. Törökbálinti a héten zárva
2021. nov. 8. 15:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!