Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Az apák a fiaikra vagy a...

Az apák a fiaikra vagy a lányaikra büszkébbek?

Figyelt kérdés
2021. nov. 16. 19:19
A kérdező szavazást indított:
Fiúkra büszkébbek.
Lányokra büszkébbek.
19 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
85%
Is
2021. nov. 16. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
76%
Arra büszkék, akire van miért büszkének lenni. Ez nem nemtől függ.
2021. nov. 16. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
88%

A gyerekeikre büszkék.

Van olyan apa akinek csak lányaik vannak, és van olyan akinek csak fiaik. Van akinek mindkettő. Egy normális, érett felnőtt, úgy szereti a gyerekeit, ahogy vannak, és a vele született tehetségével együtt fogadja el, és támogatja. És amikor az a sok támogatás, és szeretett beérik, és látszik a gyümölcse, akkor lesz csak igazán büszke.

De ehhez egy normális ember, normális gondolkodással kell, aki túl lát azon hogy fiú vagy lány.

2021. nov. 16. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
77%
Én fixen megmondom neked, hogy apám még a falu részegesére is büszkébb lenne mint a bátyámra. Drogos munkakerülő tróger a bátyám, nem nehéz. Rám meg nővéremre, biztos hogy büszkébb, szóval szerintem egy apa a gyerkeire büszke, amennyiben nem adnak okot a csalódásra (és ezt nem úgy értem, hogy mondjuk nem jó tanulók, vagy ilyesmi, hanem ha pl egy drogos mint a bátyám, ott mire legyen büszke?)
2021. nov. 16. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
67%

Az én környezetemben minden férfi a fiára büszkébb, mint a lányára.


Hárman vagyunk testvérek, van egy nővérem és egy öcsém. A nővéremnek már gyerekei vannak, a gyerekek mellett vállalkozást vezet. Én tanultam, diplomát szereztem és Franciaországban fogok dolgozni. Az öcsém meg csak egy betanított gyárimunkás egy húsfeldolgozó gyárban, és ő az Isten.


A nővérem férje először az első gyerekükre, aki lány volt, nagyon büszke volt, imádta, szerette, aztán megszületett a kisfia, és náluk is ő lett az Isten. A lánnyal néha eljátszik, de úgy igazából a fiát látszik, hogy jobban szereti.


Sorolhatnám még ide a nagybátyámat, unokatestvéreket is.

2021. nov. 16. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
49%
Mindkettőre egyformán.
2021. nov. 16. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
64%
Egy normális apa nem nemtől tesz ilyeneket függővé, már a feltételezés is nevetséges…
2021. nov. 16. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!