Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák,szülők,ki hogy van...

Anyukák,szülők,ki hogy van mostanság?Hogy élitek meg ezt a nehéz időszakot a covid miatt?Éreztétek már úgy hogy kiégtetek,lemerültetek?Esetleg hogy néha feladnátok a szülői létet?

Figyelt kérdés

A kérdéseimet nem azért irtam ki hogy vitashowt indítsak, hanem azért hogy aki szeretné kiírhatja magából a nehézségeket vagy akár a pozitív dolgokkal is vidámabbá tehetjük egymást ezekben a borús napokban.

Beszélgethetnénk a mindennapokról is.

Néha azt gondolom jó az embernek ha hasonló személyekkel,hasonló dolgokról tud beszélni..:)



2021. dec. 2. 12:38
 1/6 anonim ***** válasza:
58%
Jelenleg semmi sem adott ahhoz hogy lemerülhessek. 200%-on kell teljesíteni. Itthon tanítani mert karanténba kerültünk. Etetni, itatni, gyógyszerezni, gyógyítani. Ha túl leszünk rajta majd akkor elgondolkodom rajta hogyan is érzem magam.
2021. dec. 2. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
95%

A vírus miatt egyedül az online oktatás volt nehéz általános elsőssel, de azon kívül meg sem érezzük.

A szülőség önmagában rohadt nehéz.

2021. dec. 2. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
78%
Én rohadtul sajnálom szegény kicsiket. Nincs rendes advent, nem lehet a barátaival játszóházba menni mert csak család mehet, nem lesz mikulás a bölcsiben pedig ez lenne neki az első 😥 Mindenből kimaradnak. Próbálom itthon pótolni, de nyilván társaságot nem tudok úgy biztosítani neki.
2021. dec. 2. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
95%
Az enyémek kisiskolások, egyedül nevelem őket. Sajnálom én is, hogy a közösségi lét megcsappant, hogy szinte már kockázatelemzőnek kell lenni ahhoz, hogy barátokkal találkozzunk. Ha meg néha összezárva vagyunk, mert hol egyik hol másik lesz kontakt, na az tud sok lenni a home office-os meetingekkel és online oktatással, mintha valami ezerkarú polip kéne legyek. Ugyanakkor persze bulis is, ők meg szerintem még élvezik is. Alapvetően azért szeretem a társaságuk, és hál'Istennek nagyon jófej gyerekek. Igazából a jövőjük, mármint a családunk, Magyarország meg úgy a világ jövője tűnik most elég félelmetesnek. A drágulás, a klíma és a vírus... egyben kicsit sok, és a környezetemben mindenki csak kivár és "kémleli az eget".
2021. dec. 2. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
37%
Számomra egy áldás a covid. Remélem még jópár évig velünk marad. Több okból is.
2021. dec. 2. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Magamnak való vagyok, a legjobb húsvét volt, nem jött senki, le tojhattam az egészet,nem jöttek a rokonok.

Sajnos vissza kellett menni dolgozni, így vége a nyugis otthon létnek a fiammal.

2021. dec. 3. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!