Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ki hogyan jelezte a párjának,...

Ki hogyan jelezte a párjának, hogy gyermeket szeretne és jó lenne próbálkozni?

Figyelt kérdés

Friss hazasok vagyunk. Már nagyjából beszéltünk róla hogy két éven belül akarunk gyereket.

Én másfél év körül szeretnék próbálkozni de amikor jeleztem neki, ő kicsit kiakadt hogy 2 évről volt szó.

Én 29 vagyok ő 32.

Nem akarok sokáig várni főleg mivel néha tovább tart a dolog mint ahogy azt tervezzük.


Ki hogyan jelezte ezt a párjának hogy ideje neki kezdeni?


2021. dec. 8. 16:13
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Mi az, hogy hogy jelezte?

Nem tudsz kommunikálni a pároddal? 😅

2021. dec. 8. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
A számmal jeleztem. Kinyitottam, majd beszéltem vele.
2021. dec. 8. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Hát de ha jelezted, akkor tárgytalan. Ezt nem lehet erőltetni. Neki is akarni kell. A férjemmel eldöntöttük, hogy na most már jöhet. Spontán módon jött fel a téma, mikor kb e hónapja házasok voltunk. Házassági évfordulóra érkezett is az első gyerek.
2021. dec. 8. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
3 hónapja házasok voltunk, nem e hónapja 🤦, mindig elsietem 😅
2021. dec. 8. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
80%
Kiakadt???
2021. dec. 8. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha dudaszóval jelzel, azt lehet meghallja.
2021. dec. 8. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
91%

Júliusban esküdtünk, szeptemberben felvetettem, hogy felhagyunk-e a védekezéssel. A férjem azt mondta, hogy kicsit izgul, úgyhogy ne védekezzünk és csak élvezzük az együttléteket. (Úgy értette, hogy ne hőmérőzzek és ne naptárazzunk egyből.) Elkezdtem szedni a folsavat. Novemberben elmentem rákszűrésre, ahol ciklus alapján peteérésemnek kellett volna lennie, de nem volt semmi jele. Gyógyszert írt fel a doki. Elmondtam a férjemnek és mondta, hogy oké, akkor vegyük komolyabban, ő is elmegy kivizsgálásra.


Egy ismerősöm felhívta az éppen külföldre kirendelt férjét, hogy kiváltsa-e a fogamzásgátlóját vagy se.


A testvéremék már az eljegyzésüknél megbeszélték, hogy az esküvő után próbálkozni szeretnének. Itt a sógorom jelezte a nővéremnek, hogy 30 éves korára már szeretne apa lenni, a nővérem pedig egyetértett vele.


Az a helyzet Kérdező, hogy te már jelezted. Ha jól értelemezem, akkor fél év különbségről beszélünk. Felvetheted, hogy a folsavat elkezded szedni (a szeretnéd) és szexeljetek szabadon. Felvetheted, hogy nem lehet tudni, milyen hamar jön össze a baba.

2021. dec. 8. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Már az esküvő előtt abbahagytam a fogamzásgátló szedését, nálunk a baba téma már jóval előbb szóba került mint az esküvő, csak nekem annyi kikötésem volt hogy nem nagy hassal vagy gyerekkel akarok esküvőt.
2021. dec. 8. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Fel a felelősségtől, azért akar 2 évet. Ami ha bele gondolok kb annyi lesz mire megszuletik. 2 gyereket szeretnék/szeretnénk. Mondta hogy nem garantált hogy azonnal összejon de szerinte azonnal teherbe esnek ha próbálkoznank. Most megyek orvoshoz szuresre stb hogy rendben legyek
2021. dec. 8. 17:40
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg kell egy ilyen kapcsolatba gyerek? Őszintén mondom:

1. nem tudtok kommunikálni

2. sürgeted

3. kifogásokat keres, hogy még ne legyen


A gyerek nem egy plüsskutya. Ennél stabilabb alapokra kellene várni!

2021. dec. 8. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!