Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szülési szabi után újra...

Szülési szabi után újra dolgozni 2 kisgyerek mellett nulla segítséggel kivitelezhető?

Figyelt kérdés
Apa külföldön, 3 - 4 havonta jár haza és hallani sem akar róla hogy itthon vállal munkát, mert kell a pénz amit itt nem tud megkeresni. 5-6 év kihagyás után úgy hogy az egyik ovis másik sulis, ha pl betegek ami elég gyakran előfordul, otthon kell maradni velek. Autó nincs így mindenhova busszal kell utazni, bevásárlást, házi munkát megoldani és még a gyerekekkel is foglalkozni. Van aki szintén ebben a cipőben jár? Hogy oldja meg?
2022. jan. 4. 22:01
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Sok évig csináltam ezt, igaz egy gyerekkel. Ha apuka külföldön dolgozik és ilyen ritkán jár haza, akkor csak keres annyit, hogy teljen bébiszitterre. Nekem nem volt beteges a gyerekem, a többit megoldottam.
2022. jan. 4. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Vegyetek egy autót, ha külföldi munkavállalás mellett nem engedhettek meg magatoknak még egy autót akkor minek az egész? A gyerekeknek lényegében nincs is apukájuk. 3-4 havonta látják őt....?
2022. jan. 5. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
91%

Ezek a házasságnak mi értelme?

Bébiszitter a megoldás, ha te is dolgozol.

2022. jan. 5. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem rólam van szó. Én bele se mentem volna ilyen házasságba és még két gyereket vállalni mellé, csak kíváncsi vagyok. Mert szerintem is meg oldható lenne bébi szitterrel, meg egy kis akarattal
2022. jan. 5. 08:04
 5/5 anonim ***** válasza:
38%
Jelenleg ez megoldhatatlan. Nincs az a munkáltató aki elviseli, ha az anyuka tíz napokra otthon marad mert karanténba kerül a gyerek. Extrém szívás. Nem beszélve arról hogy a kiesett időben a gyerekkel tanulni kell. Kiskorú egyedül nem lehet otthon. Ovis biztosan nem.
2022. jan. 5. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!