Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A hormonok miatt rágott be...

A hormonok miatt rágott be vagy tényleg bunkó voltam?

Figyelt kérdés
Az egyik barátnőm babát vár és néhány napja mikor beszélgettünk meséltem neki, hogy beteg a cicánk és egész éjjel ébren vagyunk vele felváltva, mert fájdalmai vannak és kb.folyamatosan simogatni kell. Viccesen megjegyeztem, hogy olyan, mintha egy baba lenne. Akkor nem is nagyon reagált rá semmit, erre ma írt egy hosszú üznetet, hogy ő azóta ezen kattog, hogy mekkora bunkó vagyok, hogy a babáját egy macskához hasonlítom és szerinte ezzel én rajta gúnyolódtam, hogy majd neki milyen rossz lesz éjszakázni a gyerekkel. Ha bunkóság is esetleg akkor sem szándékos volt, mert mikor mondtam nekem eszembe se jutott az, hogy ez vele összefüggésben lenne, csak tényleg olyanok voltak azok a műtét utáni napok, mintha egy kisgyerekkel lennénk, még szabit is vettünk ki mindketten egyből év elején, mert napközben sem hagytuk egyedül. Szerintetek ez tényleg szemétség volt részemről és valahogy kérjek bocsánatot vagy csak most érzékeny minden ilyesmire és hagyjam rá a sértődést?
2022. jan. 11. 12:35
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
96%
A barátnőd egy 10 éves szintjén van, ha ezen megsértődött.
2022. jan. 11. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy voltál bunkó. Valami hiperérzékény…
2022. jan. 11. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
92%

Semmi bunkóság nem volt ebben!

Valószínű nála van baj!

Nálunk a kutya is gyerek😂

2022. jan. 11. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem tudom, alapból milyen típus.

Kismama vagyok, de én ezen nem akadnék ki. Első gyerekünket várjuk, és van egy kutyusunk, akiért szerintem én szerintem simán annyit szoktam aggódni, mint egy gyerekért - mert elmondani nem tudja, hogy mi baja, és nem bírom, ha egy élőlény szenved. Szóval nem tudom, lehet a hormonok (nekem kicsit ez amúgy túlmisztifikáltnak tűnik, bár tudom nem vagyunk egyformák, lehet valakit ennyire kiütnek). De az is lehet, hogy ő az a típus, aki már glóriát lát a feje felett a tükörben, mert ő most édesanya lesz...

2022. jan. 11. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 A kérdező kommentje:
Akkor jól érzem, hogy túlzás, amit írt. Egyébként is érzékenyebb, mint az átlag, de mióta babát vár azt is meg kell gondolnom hogyan veszem a levegőt mikor vele beszélek.
2022. jan. 11. 12:47
 6/30 anonim ***** válasza:
100%
Nem voltál bunkó, a barátnőd viszont egy hisztis p*csa.
2022. jan. 11. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
93%

Itd meg neki, hogy "hát te hülye vagy🤣🤣", hátha észbe kap, ha nem meg úgyis mindegy, majd ha mellé állsz az lesza. Baj, ha elé, az, ha mögé az, ha akarsz menni babanézőbe, az, ha nem, az, ha korán akkor az a baj, ha vársz picit, akkor nem is érdekes igazán....

Nem igazán tudom én ezt átérezni mert nekem nem volt ilyen, de én mindig azt mondom, hogy aki hülye, annak meg kell mondani, mert lehet hogy nem tudja és akkor úgy marad 😁

2022. jan. 11. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
100%

Úúú, nehéz lehet vele!

Nem voltál bunkó.

2022. jan. 11. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
100%
A terhesség azért nem mentség mindenre. Két gyerekem van, de egyik terhességem alatt sem ment el az eszem. A barátnőd egyszerűen egy hisztis liba, nem kellenek ehhez hormonok.
2022. jan. 11. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
96%
Közöld vele, hogy majd ha már nem lesz ilyen érzékeny akkor majd beszélsz vele mert nincs kedved minden szavadat meggondolni csak azért mert hormonokkal van teli. Megérted hogy feszült, de nem volt szándékos amit mondtál és semmi kedved feszengeni miatta.
2022. jan. 11. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!