Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szabó vezetéknévhez melyik...

Szabó vezetéknévhez melyik keresztnév lenne a legjobb?

Figyelt kérdés
2022. jan. 14. 17:23
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
91%
Jesszusom, ezek nevek? Mert olyan, mintha felütötted volna a héber szótárat. Zina? Miért nem Zita? Bítia? Miért nem Lívia? Vagy egyből Vídia?
2022. jan. 15. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
17%
Szavaztam az egyik lehetőségre, de igazából csak azért vagyok itt, hogy azoknak az unalmas középosztálybeli arcoknak a rinyálását olvassam, akik soha, semmilyen kérdésben nem mernek szembemenni a társadalmi elvárásokkal, és ugyanezt várják másoktól is.
2022. jan. 15. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
60%
12es és a gyerekem megalázásával menjek szembe? Értem én menő idiótát csinálni a kölökből, legyen akkor Csiccsolína...
2022. jan. 16. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
20%
#13 A gyermeked azzal alázod meg, hogy eleve a szürke senkik sorsát szannád neki, mondjuk az Anna vagy a Noel nevekkel. A kérdésben felsorolt nevekkel a világon semmi probléma nincs, semmivel nem rosszabbak, mint az Erzsébet, Éva, Tímea stb.
2022. jan. 16. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
45%
A Csiccsolina egyébként nem választható név, jó eséllyel az MTA bizottsága sem engedélyeznè igény esetén. A jó ízlés határait az MTA listája és engedélyezési tevékenysége jelöli ki. Az engedélyezhető nevekről nagy tudósok döntenek, nem holmi prolik, ez jól is van így.
2022. jan. 16. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
20%
15ös egy Bereniké se jobb mint eyg Csicsolína..bár a soron lehet kitünne ayz Eszmerálák meg Roszálindák közül
2022. jan. 16. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%

#16 Semmiféle objektív probléma nincs a Berenikével, a mai iskolás generációban is vannak a névnek képviselői.


Az Eszmeralda és a Rozalinda nekem sem tetszenek, de el kell fogadni, hogy (elsősorban egy bizonyos réteg részéről) igény van erre az irányra. Hasonló kaliberűek ezek a nevek is, mint az angolszáz kultúrából átvett, a celebek által előszeretetettel adott divatnevek, pl. Bennett, Noel, vagy harminc éve a Dávid és a Patrik.

2022. jan. 16. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Legyen Tekla. Az ronda, de legalább megszokott.

Vanank amúgy normális, szép hangzású görög eredetű nevek is.

2022. jan. 17. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!