Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Akinek a férje hajnalba indul...

Akinek a férje hajnalba indul dolgozni mennyit foglalkozik 12 óra után a gyerekkel?

Figyelt kérdés
Én párom Fel3kor kel és 3tól dolgozik sokszor 14-15 óráig.
2022. jan. 18. 17:41
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
85%

Mi váltott műszakban 12 órázunk másik városban. Céges busz visz. 3 nappal 6-18-ig, 3 pihenő, 3 éjszaka 18-6-ig. 4:30-kor indul a busz este. 19:30-ra van itt nappalos után

Vagy 16:30-kor indul este,és 7:30-ra vagyunk itthon.


A foglalkozás a gyerekkel teljesen változó. Nálam is, a páromnál is. Van, mikor teljesen hepik vagyunk, de van, hogy megszólalni sincs erőnk.


Olyankor a másik fél csinál mindent.

Nem beszélve arról, hogy mire este fél 8ra hazaesek, eszek, megcsinálom a másnapi kajámat, fürdök, már a gyerek le van téve aludni.


5.5 éves kislány. Ráadásul autista. De szerencsére elfogadta ezt a hektikus életmódot.

Sajnos kell a pénz.

2022. jan. 18. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
78%
Bár én nem férj vagyok, hanem feleség és anya, de mikor 5-kor kelek és 18.30 körül érek haza, akkor is foglalkozok a gyerekkel, illetve főzök másnapra. Persze nem minden nap dolgozok ennyit, de gondolom a férjed sem minden nap 12 órázik.
2022. jan. 18. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
72%

Én még itthon vagyok a 2 gyerekkel. 3 éves a nagy 4 hónapos a kicsi.

Férjem elmegy reggel 6kor, megjön este 6kor.

Hazajön, játszik velük még rendet teszek (kb fél óra).

A nagyot ő fürdeti, ő altatja.

Éjjel még mind a 2 gyerek ébred, a kicsi sokszor. Így az első vagy a 2.kelés után a szobájában maradok. Ha ez után kel a nagy, akkor férjem kel hozzá. Pisilteti, megitatja, visszaaltatja.

2022. jan. 18. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
92%

Az én férjem 8-20ig dolgozik, vagy 20-8ig. Kb semennyit nem látjuk. Meg is van a következménye. Én kimerültem a gyed évei alatt teljesen, a férjemet meg teljesen elutasítja a gyerekünk. Így még akkor sincs igazi segítségem ha itthon van a férjem. Nagyon szereti a fiúnkat de egyszerűen nem találja az utat hozzá, én meg hiába mondom hogy talan mikor itthon van akkor hanyagolhatná a mobilt.... de megvan róla győződve hogy túlzok.

Hiába mondom hogy most még tud változtatni de pár év múlva már nem fog menni. Szóval azt hiszem hamarosan rám szakad az egész...

2022. jan. 18. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Utolsó ugyanez. Épp ezért tettem fel a kérdést.
2022. jan. 18. 18:14
 6/19 anonim ***** válasza:
74%

Akiknek ennyit dolgozik a férje miért?? Nekem pl ezért volt fontos, hogy gyerek 2 évesen ment bölcsibe, én dolgozni.. de gyed mellett is dolgoztam amúgy részmunkában néha szombatonként boltban beugrósként illetve hétköznap ahogy tudtam (alvásidőben) home officeban.

Pont ezért, hogy ne a férjem menjen éjjel nappal..sokat van/volt a gyerekkel.

2022. jan. 18. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
80%
4-es, azt írod, hogy a GYED évei alatt, tehát már nem kicsiről van szó. Miért nem mész el te is dolgozni, és akkor a férjednek nem kéne ennyit gürizni.
2022. jan. 18. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

6os hogy hogy miért??

Mert ilyen munkát talált és szereti is csinálni.

2022. jan. 18. 18:20
 9/19 anonim ***** válasza:
53%

6!

Mert mondjuk egyéni vállalkozó, és annyi munkája van 3an nem birják lassan. Ha valamit nem vállal/lemond pont nem tesz jót magának vele.

7 éve vagyunk együtt, már mikor összejöttünk is így dolgozott. Csak akkor még egyedül.

Imadja a munkáját.

Nem mindenki a megélhetés miatt csinálja ezt.

Én pl dolgozok ithonról a 2 gyerek mellől (pedig aztán abszolút nem szorulunk rá).



3#

2022. jan. 18. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
6-ra jár dolgozni, fél 5-5 körül ér haza. Semmit nem foglalkozik a gyerekkel. Ha hazajön eszik, közben sorozatot néz a telefonján, mert csak úgy tud enni, utána vagy alszik vagy játszik a gépen vagy a telefonján. Nemsokára vissza kell mennem dolgozni, ugyanez lesz a helyzet, rám marad a gyerek mindenestül, meg itthon is minden. Éppen készül visszamenni gyárba 3 műszakba, mert neki az kényelmesebb, mert ott ellébecol, telefonozik, nem végez fárasztó munkát, kb semmit nem csinál. Elegem van az egészből.
2022. jan. 18. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!