Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Állítólag egy férfi, annyira...

Állítólag egy férfi, annyira szereti a gyerekét, amennyire a nőt, akitől van.Ha a nőt nem nagyon szerette, akkor a gyereket sem tudja jobban.Szerintetek ez igaz?

Figyelt kérdés

2022. febr. 1. 23:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
89%
Jézusom 😃
2022. febr. 1. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
68%
Nem igaz! Mert az a gyerek nem tehet semmirol
2022. febr. 1. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
90%
Ez jó nagy hülyeség.
2022. febr. 2. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Pedig egy nagyon okos, plasztikai sebész ismerősöm mondta, mivel apai ösztön önmagában nincs, pár nélkül a pasi sosem akarna gyereket, nem úgy mint a nők.

Az anyai ösztön más. Így nem alakul ki benne a gyerek iránti szeretet, ha a nőt sem szereti.

2022. febr. 2. 00:16
 5/11 anonim ***** válasza:
98%

🤦‍♀️


Hát amíg bennem annyi anyai ösztön van, mint egy papírgalacsinban, addig a férjem egy anyatigris...

2022. febr. 2. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
A gyerekem apja kb. 20 éves korától szeretett volna gyereket, akkor is, mikor nem volt párja. 22 éves volt, mikor megismerkedtünk, és már akkor is sokat beszélt arról, hogy mennyire szeretne gyereket. Több olyan férfit is ismerek, ahol csak becsúszott a gyerek, az anyával nem maradtak együtt, mégis sokat foglalkozik az apa a gyerekkel.
2022. febr. 2. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

És ha a gyerek egy nagyon szerető házasságba született, majd elmúlt a szerelem, sőt teszem azt apuka meg is utálta anyukát… akkor a gyerekét is megutálta? Vagy nem szereti többé, mert a nőt sem?!

Ha ilyeneket mond a kedves plasztikai sebész ismerősöd, akkor mégse olyan okos valójában.

2022. febr. 2. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
90%
Ez az ismerősöd valójában buta. Ez a helyzet.
2022. febr. 2. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
88%
Nem. Szerintem az apaság megélését az otthonról hozott minta jobban befolyásolja.
2022. febr. 2. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Féligazság van benne. Én házasságon kívűli kapcsolatba születtem. Apám engem nem, a " rendes gyerekeit " szerette. A párom szülei elváltak, a párom magasról, a féltestvére pedig az isten. Hány ilyet olvasni itt is, hogy válás után az apuka az előző gyerekekkel nem foglalkozik, az új kapcsolatba született gyerekekért pedig mindent megtesz.
2022. febr. 2. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!