Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Elsô tolltartónak milyet...

Elsô tolltartónak milyet érdemes venni ötévesnek?

Figyelt kérdés

Külön foglalkozásra kérték, nem iskolába.

Henger alakú vagy a merev a praktikusabb?

Egyéb szempontok?


2022. febr. 4. 09:46
 1/5 anonim ***** válasza:
98%

Amilyen tetszik neki.

Szerintem jobb, ha mindennek megvan benne a helye. A henger alakúban turkálni kell, rendetlen...

2022. febr. 4. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
28%
Szerintem egyetlen tolltartója legyen, amit iskolába is, meg a külön foglalkozásra is visz. Akkor pedig olyan legyen, amilyen az iskolába is való: nagy, amiben sok ceruzának van hely, és azokat külön-külön lehessen rögzíteni, ne egy kupacban legyenek.
2022. febr. 4. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
86%

Az iskolaelőkészítő tanfolyamra egy sima bedobálósat vitt, nem kellett annyi cucc, hogy ne találja meg benne.

Elsőben már ilyet kapott, nekem eddig 3 gyerekkel ez tűnik a legpraktikusabb kialakításnak.

[link]

2022. febr. 4. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
69%
Mi kell bele? Nálunk kértek grafitot, színesceruzát (12db-os), radírt stb, mint egy sima sulis tolltartóban amik vannak. De nem kértek pl ollót (akkor olyat vettem volna amit a 3as válaszoló linkelt, mert abban van "zseb"). Nekünk a többszintes vállt be, ebben rendezetten megtalál mindent, nem kell kotorászni. Az arsuna tolltartókkal meg sose fogtam mellé, tartósak, bírják a strapát, nekem már van 2 iskolásom is, nekik is ez a fajta van.
2022. febr. 4. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

Mivel nem iskolás, túl nagyot nem vennék neki, csak 1-2 dolgot tart majd benne.

2022. febr. 4. 13:53

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!