Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Melyik a legszebb lány név...

Melyik a legszebb lány név ezek közül?

Figyelt kérdés

2022. febr. 11. 20:27
A kérdező szavazást indított:
Olivia
Laura
Nóra
Elizabeth
Natali
124 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
32%
Erzsébet és Natália.
2022. febr. 11. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
71%
Elizabeth
2022. febr. 11. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
82%

De tényleg, miért Natali? A Natália egy fennkölten hangzó, különleges név. Nem adnám, mert nekem túl... pejoratív, ha szabad így mondani, de maga a név hangzása, fonetikája szép.

A Natali ezzel szemben a magánhangzó rövidülés miatt minden eleganciáját elveszti, olyan, mintha csak felböfögted volna. Túl kemény, nem hangzik jól picit sem. Elképzelni nem tudom, mi a jó ebben az alakban a magyar kiejtés mellett.

2022. febr. 11. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
65%

Laura, nekem ez tetszik egyedül ezek közül, az Elizabeth Liza rövidítve, de a Liza meg anyakonyvezheto már az szebb.


De ez relatív, nem nekünk kell hogy tetszen, hanem neked és a férjednek, meg lehetőleg majd a kisbabának:)


En Luca vagyok, mamamek azt mondták undorito név ehhez képest még mindig így neveztek el, és én szeretem, nem egy tömeg név.


Barmi is lesz a neve, sok boldogságot!:)

2022. febr. 11. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
73%
Laura Nóra
2022. febr. 11. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
42%

Ez az Elizabet, meg Natali... ez nekem rohadt gáz.

Megmondom őszintén, ez a roma kategória, ők szeretnek kitűnni ilyen nevekkel.

Olíviáról az olivabogyó jut mindig eszembe.


A Laura és a Nóra pedig szép nevek.

2022. febr. 12. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
60%

Kérdező nem adhatod azt hogy Elizabeth csak Elizabet. Nagyon gáz ez is meg a Natali is.


Legszebb ezekből az Olívia

2022. febr. 12. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha kulfoldon szuletik a gyerek, pl. Ausztriaban, akkor adhatja az Elizabeth-et, akkor is, ha mindket szulo magyar allampolgar.
2022. febr. 12. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
81%
Gondolom ha kint élnének nem magyar fórumra írna
2022. febr. 12. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Olivia. Ez messze a legszebb, de épp ezért elég gyakori is.

A Laura tetszik még, a Nóra nem, de vállalható.

Az Elizabeth ilyen formában nem adható, max Elizabet lesz az, elég szörnyű. A Natali is rosszul néz ki, nagyon hiányzik, a végéről egy E vagy egy A. Magyar gyerek esetében Natália.

2022. febr. 16. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!