Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Vannak a kicsiknek való...

Vannak a kicsiknek való úgynevezett trendi játékok?

Figyelt kérdés

Nincsen sok játéka a kislányomnak, nincs kitől örökölni sem. Összegyűlt neki egy kis pénze( szülinap, névnap stb.) és szeretnék játékokat venni. Jó minőségű, divatos játékokat,amik úgymond "ha megtehetem, nem hiányozhatnak" a szobából.

Ami van neki: FP tanulókutyus és bödön, néhány Fakopáncs játék, ugráló csacsi, bébitaxi.


16 hónapos


2010. szept. 11. 14:57
 1/4 anonim ***** válasza:
54%

Ú én el tudnék verni néhány 10.000,-ot fakopáncséknál.


van egy almás meg egy sajtos füzőcske játékuk nálunk nagy siker volt


[link]

[link]


meg a tescoban van egy fajáték amiben kert van meg gazdaság és állatkák az is nagyon jó ha lesz még baba esetleg öcsi bővithető fa vonattal


esetleg ikea? vannak most filcből készült zöldségek a játékkonyhához - bár az később lesz jó játék- hadd gyüljön még a pénz..


Tredni játékokban nem vagyok otthon de ezekkel nagyon jól ellehet játszani

2010. szept. 11. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Miért kell, hogy trendi legyen? a trendi játékok többnyire csak külsőségeikben izgalmasak, amúgy nem nagyon érnek semmit. Nem vagyok jó véleménnyel a FP játékokról sem, és semmi más trendi játékról, amiket mondjuk TV-kben reklámoznak. Drágák, de a gyerek nem tud egy jót játszani velük.


Nekem 15 hós volt a lányom, mikor kapott egy kis kupolás vessző babakocsit, bele egy puha testű csecsemőbabát. Azt hittük, még csak tologatni fogja, de szinte azonnal egy csomó féle szerepjátékot kezdett vele játszani (etette, fürdette, lázmérőzte, pelenkázta a babát, takargatta a kocsiban, hozta, vitte....a védőnéni nem győzött ámuldozni, hogy még másfél éves sincs, és ilyen komoly szerepjátékokat játszik. Ugráló csacsival nem tudom, mit lehet, azon kvül, hogy ugrál rajta.

Most 4,5 éves, és még mindig nagyon gyakran jeátszik ugyanezzel a babával és babakocsival.


Szerintem ne az legyen a szempont, mennyire trendi, hanem az, hogy tud-e egy jót most, és később, akár évek múlva is játszani vele a kislányod, vagy pár használat utána a sarokba kerül.

Kaptunk mi is nagy divatos műanyag konyhát....szerintem összesen ha háromszor játszott vele.


Vagy vegyetek esetleg duplót, bár ahhoz is el kell telni még pár hónapnak, hogy jól tudjon játszani vele.

2010. szept. 11. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Előző vagyok:


ha igazán szép és jó minőségű babát szeretnél, ami trendi is :-), akkor a Götz babákat ajánlom. Nem anynira drága, mint a BabyBorn, meg Annabell (azt hiszem, így hívják őket), ellenben sokkal szebbek szerintem. Lányomnak van három Götz babája. Nem azért, mert divatos, hanem, mert csodaszép! :-)


És egy baba még használatban lesz még nektek is vagy 5-6 évig, az tuti!


Itt van néhány, és babaruhát is vehetsz hozzájuk:


[link]



De ha rákeresel a neten, sok helyen árulják.

2010. szept. 11. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm. van egy kisebb Götz babája és nagyon szereti. És a babakocsival nagyon jó ötletet adtál. Igen, ilyesmire gondoltam, mikor azt írtam, hogy "trendi". Azt hitem az csak később való majd, de ezek szerint nem. Köszönöm!
2010. szept. 12. 01:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!