Gáz hozzácsomagolni?

Figyelt kérdés

Vettem ma egy kisebb adag ezt meg azt, amit le szeretnék adni adományként holnap az itteni gyűjtőpontra (pelenka, nedves törlő, babakaja, stb). Pakolásztam itthon is, hátha tudok még valamit hozzácsomagolni, amit mi végül nem használtunk (bontatlan, már kinőtt ruha, stb) és találtam két csomag pelenkát, amiből csak egy-két darab hiányzik (anno elrontottam a méretet és nem volt már jó a babámra).


Szerintetek gáz ezt hozzácsomagolni? Én simán ráadnám a gyerekemre, ha így kapnék és jó lenne a méret (neki mondjuk nem érzékeny a bőre), mert fizikai fájdalmat okoz a pazarlás, de nem tudom más erről hogy vélekedik?



2022. márc. 8. 00:00
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/78 anonim ***** válasza:
84%
Dehogy gaz !
2022. márc. 8. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/78 anonim ***** válasza:
80%
Én kifejezetten finnyás vagyok ezekben a dolgokban, pelenkatortát is úgy adtam tovább, ahogy volt, mert összefogdosták és zavart. De ha itt lenne háború és szaladnánk a gyerekekkel, kis túlzással még a használtat is rájuk adnám. Biztosan örülni fognak neki!
2022. márc. 8. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/78 anonim ***** válasza:
9%

Mindennek örülnek, mindenért hálásak.

De én nem tenném bele. Csak a méltóságuk maradt, ne alázzuk meg őket azzal, hogy lomtalanításra használjuk őket :(

2022. márc. 8. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/78 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem mindenképp csomagold hozzá. El fogják tudni dönteni, hogy felhasználják-e. Náluk több esély van arra, hogy jól jön, mint nálad vagy a kukában.
2022. márc. 8. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/78 anonim ***** válasza:
94%
Én is hozzá tenném. Volt, hogy nekünk is maradt bontott, simán elvitték rászorulók. Akik nehéz helyzetben vannak, ennek is örülnek.
2022. márc. 8. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/78 anonim ***** válasza:
6%
Nem. Bontott sampont, fél doboz müzlit adnál?
2022. márc. 8. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/78 anonim ***** válasza:
100%
Fel lehet ilyesmit rakni ingyen elvihetőbe is, rögtön lesz rá jelentkező.
2022. márc. 8. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/78 anonim ***** válasza:
94%
Simán adnék bontott sampont, ha én amúhy kidobnám, másnak meg pot jól jön. Nagy divat lett a pocsékolás, meg is lehet nézni a következményeit.
2022. márc. 8. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/78 anonim ***** válasza:
39%
Én sem tenném bele, inkább leadnám a védőnőnek, gyerekorvosnál, kórházban.
2022. márc. 8. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/78 anonim ***** válasza:
93%
Simán hozzácsomagolnám. Nem gondolom, hogy nekik ez most akkora gond lenne, és ha a helyükbe képzelem magam, mindenért hálás lennék.
2022. márc. 8. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!