Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Milyen élethazugságokat...

Milyen élethazugságokat ismertek, amiket az anyák mondanak?

Figyelt kérdés
2022. márc. 8. 18:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
66%
Mi az az "élethazugság"??? És miért az anyák mondanák, az apák miért nem?
2022. márc. 8. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Derjaderja ***** válasza:
64%
Önáltatásra gondolsz? Vagy hogy vki kompenzálja a kisebbségi érzését?
2022. márc. 8. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
98%
Fú nekem a szüleim állandóan hazudoztak nekünk gyerekként, de tényleg kb mindenre volt egy “ezért ne csináld” hazugságuk ami így felnőve nagyon vicces, nem is tudom hogy hihettem el gyerekként egyiket másikat :D
2022. márc. 8. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
98%

Ilyenre gondolsz, mint a repat edd meg attol futyulsz?

Mert ebbol egy rakattal. Így felnőttként vicces, de mint anya ezt en nem csinálom. Nem csapom be a gyerekem. Regen ez nagy divat volt, szerintem ma mar nem

2022. márc. 8. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
97%
edd meg a zöldség zöldjét a húslevesben, attól leszel szép XD
2022. márc. 8. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
97%
Dinnye nő a hasadban ha megeszed a magot, kukacos leszel ha fikázol (ez amúgy igaz? :D), nem lesznek barátaim ha rossz vagyok
2022. márc. 8. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Nem ilyenekre gondoltam. Hanem önáltatásokra, önbecsapásra.
2022. márc. 8. 19:52
 8/13 anonim ***** válasza:
94%

7


Mondj egy példàt!


Nem értem mit szeretnék tudni.

2022. márc. 8. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
97%
Pl. pénz nem boldogít? Ilyenre gondolsz? (Bár ebből az igaz, hogy önmagában kevés, nem lehet pénzért igazi boldogságot venni, viszont sokat segít. Az önáltatás, hogy egyáltalán nem kell pénz a boldogsághoz.)
2022. márc. 8. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha ilyenre gondolsz, akkor engem ezek húztak fel:

Terhesen mikor azt mondták más anyák, hogy most aludd ki magad, mert utána nem alszol —> előre nem lehet kialudni magad, hülyeség az egész

Könnyebb lesz —> na hát ez se feltétlen igaz, van az a másik mondás, mi szerint kis gyerek kis gond, nagy gyerek nagy gond. Lehet nem ordít majd egész nap tiniként, de az fix, hogy akkor is lesz, hogy nem fogad szót, csak akkor már nem az lesz a tét, hogy leesik az ágyról ugrálás közben, hanem pl hogy egy bulin megerőszakolják, mert olyan részeg, hogy világát nem tudja

Minden percet kiélveztem/kiélvezek vele —> nagyon romantikusnak tűnik, én is imádom a gyerekem, de megnéznék egy full hisztis nap végén egy átlag anyát, mennyire élvezte ki az adott nap minden percét a gyerekkel

2022. márc. 9. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!