Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Olyan oldalt keresek vagy...

Olyan oldalt keresek vagy webáruházat ahol lehetne venni hazahozós szettet, fiúknak és téli hónapokra. Ti honnan vettétek? Vagy magatok állítottátok össze?

Figyelt kérdés
2010. szept. 13. 11:04
 1/6 anonim ***** válasza:

Hazahozós szett? Mire gondolsz?

Body+rugi+ sapi+ egy zsák. mi kell még?

2010. szept. 13. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Az lenne még a világ lehúzása, ha ilyeneket árulnának.

Jó ég.


Amiket veszel ruhákat, abból kiveszel párat, és nevezd ki hazahozós szettnek:

body

rugi

vastag rugi (vagy naci+kardigán)

overáll

téli sapka

hordozó

kispléd ha nagyon hideg van

2010. szept. 13. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
én mint szettre olyanra gondoltam hogy minden kis ruci passzol egymáshoz vagyis még a sapija is ugyanolyan lenne mint a kis kabátka vagy akár a rugi,,,de látom ez most itt túl bonyolult kérdés volt..a szett szó nekem mást jelent mint nektek:-(ez van:-(
2010. szept. 13. 12:05
 4/6 anonim ***** válasza:

2.vagyok, ja már értem mire gondolsz, bocsánat.

Mint gyakorló anyuka, én még nem láttam ilyet. Az overálloknak általában van kesztyűjük és kapucnijuk. A rugikhoz (vagy nadrág+kardigán együtteshez) néha lehet hozzáillő sapit venni, de az nem feltétlen téli sapi, hanem csak vékony pamutsapi (bentre vagy tavaszra, őszre).

Konkrétan ilyet, amit te gondolsz, én még soha nem láttam. Ettől persze lehet, hogy létezik.

Remélem találsz magatoknak megfelelőt :) Sok sikert és jó babavárást!

2010. szept. 13. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi a választ,aranyos vagy:-)szép napot.
2010. szept. 13. 12:27
 6/6 anonim ***** válasza:

szia, szett ügyben annyit tudok segitnei.. h nem kék de a teszkóban cheeroki márkában az ujszülötteknél van egy fehér-krém szinü szett, én azt vettem rugi kesztű kiskabátka sapi

minden van hozzá, iszonyat jó minöség, puha .. hmmm :):):):)

az a kár h rám nem jó:D

2010. szept. 13. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!